45 خانه مد در ادای احترام به البر الباز با هم جمع شدند

فینال بزرگ فصل بهار 2022 دو برابر یادآوری شد که عشق صنعت به آلبر الباز ، که هنگام مرگ در آوریل در کووید 19 در سن 59 سالگی بود ، حد و مرزی ندارد. روز سه شنبه ، آخرین روز هفته مد پاریس ، کمتر از 45 خانه و طراح برجسته صنعت رقابت را کنار گذاشتند و در باند هواپیما گرد هم آمدند و با برپایی نمایشگاهی با عنوان “عشق عشق را به ارمغان می آورد” از همسالان فقید خود قدردانی کردند. شرکت کنندگان شامل راف سیمونز ، ژان پل گولتیه ، ریک اوونز ، ویرجیل ابلو ، کریستوفر جان راجرز بودند و این تنها به ذکر چند مورد می پردازد. همه بزرگ خانه ها به لطف الساندرو میشل از گوچی ، کیم جونز فندی ، اولیویر روستینگ از بالمین ، نیکلاس قسویر ، لوئیس ویتون ، ریکاردو تیشی باربری ، و ماریا گرازیا چیوری از دیور در آنجا بودند. بسیاری نیز می توانند در ردیف اول ، در کنار بریژیت ماکرون ، بانوی اول فرانسه و دمی مور ، مداح قدیمی (که دخترش ، پیشاهنگ ویلیس را به همراه داشت) ، دیده شوند. در واقع ، صنعت آنقدر با قدرت ظاهر شد که وقتی همه نشسته بودند ، نمایش بیش از یک ساعت تأخیر داشت.

اولین نفری که بر روی catwalk ظاهر شد ، Adut Akech بود که با لباس مشکی کارخانه AZ خود Elbaz ، که از زمان مرگ نابهنگام طراح ، به کار خود ادامه داده بود ، پیشگام شد. از آنجا رف پس از ریف در مورد آنچه الباز در دوران تصدیق خود در Lanvin ، که از سال 2001 تا 2015 مدیر خلاق بود ، مشخص شد ، آمد. تا آنجا که به بینندگان جریان مستقیم مربوط می شد ، هیچ کس مانند دوناتلا ورساچه ، این وظیفه را درک نکرد. با ارائه یک لباس مینی صورتی داغ با شانه های شفاف ، حساسیت های الباز را با احساسات خود القا کرد. در همین حال ، دریس ون ناتن یکی از عکس های خودنویس الباز را بر روی کت قرمز روشن چاپ کرد و ویکتور و رولف یک طرح کوتور 2020 را که بر نقوش قلب سنگین بود ، زنده کرد.

مقالات جدید خواندنی  به تنفس پوست کمک می کند

نگاه ورساچه و دریس ون ناتن در مراسم “A Love Facts” به آلبر الباز در کارخانه AZ ارائه می دهد در فصل بهار 2022 هفته مد پاریس ، اکتبر 2021.

نگاهی از Saint Laurent و Comme des Garçons در مراسم “A Love Facts Love” به Alber Elbaz در فصل بهار 2022 از هفته مد پاریس ، اکتبر 2021 ارائه می دهد.

دیگران به سبک شخصی الباز ادای احترام کردند: آنتونی واکارلو سنت لورن آنجا روبیک را با لباس غیر رسمی الباز با کت و شلوار مشکی ، دکمه سفید و پاپیون رنگ فوشیا مجهز کرد. Rei Kawakubo از Comme des Garçons همچنین به پاپیون فریاد می زند ، به شکل یک کمان مو بر روی سر بسیاری از موش های مینی چاپ شده. هیچکس شباهت بیشتری به الباز با امبر والتا ، سوپر مدل ندارد ، که حتی زبان بدن طراح دیرهنگام را نیز به کار گرفت تا قسمت طراح مهمان شب را به پایان برساند. او با پوشیدن یک کت مشکی گشاد و منبت کاری شده با نقوش طرح دار قبلی الباز ، لبخندی زد ، تعظیم کرد و راه خود را برای راهپیمایی نهایی باز کرد.

این ممکن است خامه محصول طراحان باشد ، اما هیچ یک از آنها نمی تواند بهترین تیم الباز باشد. ظاهر ظاهری AZ Factory که بعداً ثابت شد ثابت کرد که تا زمانی که آنها در اطراف هستند ، طرح های الباز زنده خواهند ماند. همین امر در مورد حمایت او از مثبت بودن در صنعت صادق است. آنها ادای احترام را به شکلی بسیار شبیه الباز با تبدیل آن به جشن به پایان رساندند. هنگامی که “قطار عشق” از بلندگوها عبور کرد و مدل ها به رقص در آمدند ، کنفتی صورتی داغ از سقف افتاد. برای مشاهده خودتان در زیر ، به علامت 49 دقیقه بروید.