45 بهترین دوستی زن در تاریخ فیلم

هر دوستی منحصر به فرد است ، پر از بالا و پایین. از طرف دیگر ، دوستی های واقعی دارای یک ویژگی مشترک هستند: مهم نیست که چقدر پیوندهای آنها خم می شود ، آنها همیشه قبل از شکستن قادر به بازگشت هستند. در صفحه نقره ای ، این ناهمواری های جاده ای اغلب با مردان ارتباط دارد ، اما طیف کاملی از موانع واقعی وجود دارد ، از حرکت های درون کشوری گرفته تا تفریحات بی اهمیت و بی معنی که به فیلم های زیر راه یافته اند ، هم. هر کدام دوستی هایی را نشان می دهند که ضد گلوله هستند – و گاهی به معنای واقعی کلمه. (ما به شما نگاه می کنیم ، تلما و لوئیز). در اینجا ، به یاد ماندنی ترین دوستی های زن در تاریخ سینما ، از رومی و میشل گرفته تا سواحل هیلاری و سی سی به دو نفر اخیر مولی و امی ، نوجوانان جدایی ناپذیر در مرکز کتابفروشی، اولین کارگردانی اولیویا وایلد در دوران دبیرستان.

ملاقات به عنوان دختران جوان در تعطیلات ، سواحل دوستی دهه ها دو دختر بسیار متفاوت ، هیلاری و سی سی را دنبال می کند. هشدار: این یکی شما را به گریه می اندازد.

عزیز ، تای و دیون ، بی سرنخ

چر ، تای و دیون تیم دختر نهایی را تشکیل می دهند و با هم در تست راننده ، رانندگی و ضربه مغزی حرکت می کنند.

راکفورد هلو ، لیگ خودشان

این خانمها که از نیاز به سرگرمی در جنگ جهانی دوم متولد شده بودند ، از سراسر کشور دور هم جمع شدند و دوستی مادام العمر در این راه یافتند.

لوسی ، کیت و میمی ، چهارراه ها

سه دوست دوران کودکی (از جمله بریتنی اسپیرز) یک سفر جاده ای را تغییر می دهند و در طول راه دوباره یکدیگر را می شناسند.

فرانسیس و سوفی ، فرانسیس ها

سوفی و ​​فرانسیس برای همیشه دوست بودند ، اما با بزرگ شدن ، زندگی مانع می شود. این داستان یک دوستی در حال تحول ، یک داستان رو به رشدی واقعی و واقع بینانه است.

رایان ، ساشا ، لیزا و دینا ، سفر دختران

فیلم درباره چهار دوست صمیمی در سفر به نیواورلئانز برای تعطیلات آخر هفته و یادآوری خاطرات دقیقاً همانطور است که یک شب دخترانه را باید سپری کرد.

الیس ، برندا و آنی ، باشگاه همسران اول

سه دوست پس از مرگ غم انگیز دوست دانشگاهی خود متحد می شوند تا مطمئن شوند هیچ زنی مجبور نیست “همسر اول” را تحمل کند و پیوند قطع شده خود را در این راه بازسازی کند. شماره رقص در فینال اساساً تعریف دوستی است.

ارین ، ابی ، جولیان و پتی ، Ghostbusters: پاسخ به تماس

ارین (کریستن ویگ) به معنای واقعی کلمه وارد ابعاد دیو می شود تا ابی (ملیسا مک کارتی) را نجات دهد در حالی که جولیان (کیت مک کینون) و پتی (لزلی جونز) طناب را در طرف دیگر نگه می دارند تا هر دو را به سلامت بکشاند. اگر این دوستی نیست ، من نمی دانم چیست.

ایبیل و مینی ، کمک

این زن و شوهر زنان جامعه جنوبی را در جریان جنبش حقوق مدنی در دهه 1960 با بیان داستانهای خود در مورد کار در خانواده های خانواده های سفید پوست تکان می دهند. حمایتی که آیبلین و مینی در این مواقع به یکدیگر می دهند فقط پیوند آنها را تقویت می کند.

رنی ، جین و ویویان ، احساس زیبایی دارم

همه ما روزهای بدی را پشت سر می گذاریم ، اما رنی با دوستانی مانند جین و ویویان متوجه شد که او و دوستانش از داخل و خارج زیبا هستند.

جانیس و کدی ، دختران متوسط

اگرچه دوستی کدی و جانیس از نفرت متقابل نسبت به رجینا جورج متولد شد ، اما این دو پیوندی واقعی فراتر از نابودی The Plastics پیدا می کنند.

لیدی برد و جولی ، پرنده بانو

بهترین دوستان لیدی برد و جولی فراز و نشیب های معمولی نوجوانی را پشت سر می گذارند ، اما همیشه در پایان پشت یکدیگر هستند.

جودی ، ویولت و دورالی ، 9 تا 5

سه منشی ، رئیس جنسیت خود را می ربایند و در غیاب او شرکت را اداره می کنند ، پس از اینکه او آنها را برای ارتقاء واگذار کرد و آنها را در دفتر مورد اعتراض قرار داد.

سیوان ، لیندو ، یینگ-یینگ و آن-می ، باشگاه خوش شانس

چهار زن هر هفته برای بازی فال ماهجونگ ، قصه گویی و خاطرات سختی ها و پیروزی های گذشته ملاقات می کنند.

روبرتا ، تینی ، سامانتا و کریسی ، هر از گاهی

این خدمه جدایی ناپذیر خانه درختی دوران کودکی خود را مرور می کند و فراموش نشدنی ترین تابستان زندگی آنها را بازگو می کند.

دال نهایی رابطه؟ ترکیب اسامی شما هارینا با غلبه بر برخی موانع باورنکردنی ، به آنچه که آنها را از دوران کودکی آنها پیوند زده است می پردازد تا آنها را کنار هم نگه دارد.

Barden Bellas ، Pitch Perfect

در دنیای بریدگی آکاپلا ، پیدا کردن دوستان سخت است. Barden Bellas شروع سختی داشت ، اما فهمید که وقتی با هم کار می کنند بهترین هستند.

میا و لیلی ، دفتر خاطرات شاهزاده خانم

وقتی میا متوجه می شود که او در خانواده ای واقعی در یک کشور خارجی زندگی می کند ، لیلی دقیقاً در کنار اوست تا به او کمک کند تا دوستان جعلی و کلاسهای آداب معاشرت را هدایت کند.

ویویان و کیت ، زن زیبا

اگر چه زن زیبا تمرکز اصلی بر رابطه ویویان با ادوارد است ، دوستی او با کیت د لوکا فیلم را می دزدد.

رومی و میشل ، تجدید دیدار دبیرستان رومی و میشل

رومی و میشل وقتی دوباره به هم می پیوندند ، رومی و میشل طرحی را طراحی می کنند تا به بچه های محبوب نشان دهد که آنها مخالف خود نوجوان ناخوشایند هستند.

تیبی ، لنا ، کارمن و بریجت ، خواهر شلوار مسافرتی

گروهی از دوستان بسیار متفاوت برای تابستان راه های جداگانه خود را طی می کنند ، اما از طریق حروف بلند و یک شلوار که به طرز جادویی به هر یک از آنها کاملاً مناسب است متصل می شوند.

استونی ، کلیو ، فرانکی و تی تی ، آن را خاموش کنید

داشتن دوستانی که پشت شما هستند یک چیز است. داشتن دوستانی که بانک را با شما سرقت کنند؟ آن سطح بعدی است.

کلایر بلچر ، آنل دوپوی دزوتو ، ترووی جونز ، ملین ایتتون و اویسر بودرو ، ماگنولیاهای فولادی

گروهی از زنان جنوبی از طریق عروسی ، تراژدی و موهای بلند کنار یکدیگر ایستاده اند در یکی از خنده دارترین فیلمهایی که شما را نیز به گریه می اندازد.

دختران ادویه ، دنیای ادویه جات

این فیلم وحشی و فوق العاده ماجراهای تخیلی گروه دختران واقعی مورد علاقه هر دختری را برای آماده شدن برای یک نمایش زنده در لندن دنبال می کند.

هنگامی که سرپرست تیم ملی باردار می شود ، خانواده اش او را نادیده می گیرند ، اما تیمش در کنار او می ماند. دختران طرحی را برای سرقت از یک بانک با استفاده از بالابرهای کلاسیک و کار گروهی طراحی می کنند تا پول کافی برای مادر جوان برای تشکیل خانواده خود (و یک برنامه بورسیه برای مادران نوجوان) به دست آورند.

سارا ، نانسی ، بانی و روشل ، هنر و صنعت

این مجموعه دختران وقتی سارا تازه وارد به لس آنجلس نقل مکان می کند چهارمین مورد خود را پیدا می کند. آنها با هم شروع به تمرین جادو می کنند که به سرعت افزایش می یابد. داشتن دوستان قدرتمند همیشه خوب است.

تلما و لوئیز ، تلما و لوئیز

این فیلم نمادین عملاً عبارت “سوار یا بمیر” را با پیوند ناگسستنی دو دوست صمیمی که به اشتباه سفر می کنند ، به کار برد.

کورتنی و کریستینا ، شیرین ترین چیز

پس از ملاقات با مردی در یک باشگاه ، کورتنی و کریستینا ماجراجویی ای را برای یافتن او آغاز می کنند. مانند هر فیلم خوب سفر جاده ای ، مونتاژها و فسق و فجور پیش می آید.

آدری و مورگان ، جاسوسی که مرا کنار گذاشت

این کمدی که اخیراً منتشر شده ، ماجراجویی بهترین دوستان آدری و مورگان را در یک مأموریت مخفی دنبال می کند ، زمانی که آدری متوجه می شود سابقش جاسوس است.

ساوانا ، برنادین ، ​​گلوریا و رابین ، منتظر بازدم

چهار زن که با مشکل یافتن یک مرد خوب روبرو هستند ، از طریق طلاق و عشق جدید به هم می پیوندند.

آنی و لیلیان ، ساقدوش ها

آنی و لیلیان با رهایی از برخی از سخت ترین رویدادهای زندگی ، از جمله عروسی ، مشکلات مالی و مسمومیت غذایی ، قدرت دوستی را نشان می دهند.

شارلوت ، میراندا ، سامانتا و کری ، رابطه جنسی و شهر: فیلم

فرقی نمی کند که شما شارلوت ، میراندا ، سامانتا ، کری یا هیچ یک از افراد فوق باشید ، میراث چند دهه ای این گروه را نمی توان انکار کرد.

نتتی و سیلی ، رنگ بنفش

Nettie و Celie در این داستان بزرگسالی بازی می کنند ، با کمی کمک اپرا وینفری.

اولیویا وایلد فقط اولین کارگردانی خود را با آن انجام داد کتابفروشی در سال 2019 ، اما ماجراجویی ایمی و مولی برای گذراندن شب زندگی بی پایان است.

ارین ، جنی و بلر ، کسی عالی

همین امر در مورد BFF های دیگر ستاره 2019 صادق است –کسی عالیارین ، جنی و بلر-در حالی که شروع به اعزام مناسب جنی می کنند قبل از اینکه شهر نیویورک را به مقصد سانفرانسیسکو ترک کند.

بارب و استار ، بارب و استار به ویستا دل مار بروید

برای خود دوستی تهیه کنید که به شما بگوید می توانید از مدل Chico استفاده کنید – و این را کاملاً باور می کند.

مگ ، جو ، بث و امی ، زنان کوچک

با احترام به کلمبیا پیکچرز

گاهی خواهران بهترین دوستان را پیدا می کنند.

اگر دوستی شما شامل شکستن رسوایی واترگیت نمی شود ، آیا واقعاً اینقدر عمیق است؟

سلین و جولی ، سلین و جولی به قایق سواری می روند

برخی از دوستی ها به معنای واقعی کلمه جادویی هستند.

لورلی و دوروتی ، آقایان بلوند را ترجیح می دهند

با احترام از فاکس قرن بیستم

مهم نیست که آقایان در واقع بلوند یا سبزه را ترجیح می دهند به شرطی که بهترین دوست مانند لورلی یا دوروتی را در اطراف خود داشته باشید.

ایدگی و روت ، گوجه سبز سرخ شده

با اجازه از Universal Pictures

ایدیج و روت دو دوست هستند که اساساً با هم دوست می شوند ، اگرچه در ابتدا به یکدیگر شک داشتند.

دیزی ، کت و جوجو ، پیتزای عارف

با احترام از شرکت ساموئل گلدوین.

همه زمان شلوغ و گیج کننده ای را که تابستان بعد از پایان دوره دبیرستان است به خاطر می آورند ، مخصوصاً این سه دوست (دوتا از آنها خواهر هستند) که در یک پیتزا فروشی محلی در کانکتیکات با هم کار می کنند.

گربه های زیادی وجود دارد ، اما برخی از این دوستی های روی صفحه ، زمینه ساز تقریباً یک قرن دوستی فیلم بین زنان شد. و تقریباً هیچ مردی در فیلم حضور ندارد.

سرنوشت و رامونا ، Hustlers

رابطه بین رامونا و سرنوشت ، حداقل ممکن است مشکوک باشد. اما چه موقع خط “صعود در خز من” احساس عاطفی شدیدی دارد؟

مولی و ری ، دختران بالای شهر

مطمئناً مولی یک دختر بزرگسال است که با دختری که برایش پرستارهاست (ری) دوست می شود ، اما با این وجود این دوستی شیرین است.