12 جفت شلوار جین برای پوشیدن در پاییز

چیزهای کمی بهتر از یک شلوار جین عالی وجود دارد که مناسب آن باشد. خواه شلوار جین خود را راست پا ، لاغر ، براق ، خام ، ناراحت ، کشدار ، تزئین شده یا ترجیح می دهید هر چه، می توانید مطمئن باشید که هر چیزی در این فصل پیش می رود. ما از روزهایی که تنها یک شبح برتر حکمرانی می کرد ، پیشرفت کردیم. (زمانی را به خاطر می آورید که تنها چیزی که در مغازه ها می توانستید پیدا کنید لاغر قد بلند بود؟) حالا ، همه چیز در مورد راحتی ، سرگرمی و بیان خود است.

اگر بخواهیم یکی از ویژگی های مهم شلوار جین مورد علاقه خود را در آن لحظه مشخص کنیم ، این یک نوستالژی دهه 1990 خواهد بود. دهه 90 برای لحظات نمادین جین بسیار مهم بود ، از حضور جاستین تیمبرلیک و بریتنی اسپیرز در فرش قرمز گرفته تا اعضای Destiny’s Child در هماهنگی کامل استاپ های تامی هیلفیگر. ما تعداد زیادی سوار کمربند با شکم ، دور کمر با اسید شسته شده ، لباس های کت و شلوارهای بریده را دیدیم. شلوار جین به طور کامل طراحی شد: هم سکسی و هم مفید.

امروز ، ما درخشش هایی از همان روحیه خلاقانه و جشن را مشاهده می کنیم: Lanvin یک نسخه خام و فاق دار ارائه می دهد که نمی توان منتظر پوشیدن آن با کفش پاشنه بلند بود. سپس پالازو پیچیده Sportmax در سایه خامه ای سفید رنگ وجود دارد. به دنبال چیزی هستید که واقعاً جاودانه باشد؟ Loewe فرم را کامل کرده است ، با یک جفت بلوز نیلی که تقریباً کم رنگ شده است. اگر کمی به الگو علاقه دارید ، چرا از مدل Kenzo که چاپ شیر انتزاعی رنگ آمیزی شده است یا یک جفت پهن از ورساچه که دارای کلید یونانی نمادین آنها در یک پا است ، استفاده نکنید؟

مقالات جدید خواندنی  باربری تهران نو - تجربه یک اسباب کشی رویایی با اتوبار در محدوده تهران نو

هر شکل ، سبک و رنگی را که واقعاً دوست دارید ، چیزی برای شما وجود دارد. فقط باید کمی کاوش کنید. در اینجا ، 12 مکان شگفت انگیز برای شروع.