یک سریال کوتاه کارل لاگرفلد به پرفروش دیزنی+ می آید

روز سه شنبه ، دیزنی+ برنامه های بلندپروازانه خود را برای نشان دادن زندگی طراح افسانه ای فقید کارل لاگرفلد در یک مجموعه درام شش قسمتی با عنوان اعلام کرد امپراتور کارل، نامگذاری شده و بر اساس بیوگرافی سال 2020 توسط روزنامه نگار فرانسوی Raphaëlle Bacqué ساخته شده است. هرچند ، این عنوان به خودی خود لقبی بود که توسط لاگرفلد مشهور شد W موسس مجله جان فیرچایلد به طرز شگفت انگیزی ، این اولین تلاش برجسته برای انجام این کار است ، زیرا طراح برجسته پس از نبرد خصوصی با سرطان لوزالمعده در 85 سالگی در فوریه 2019 درگذشت ، صنعت مد را به هم ریخت و پایان دهها دهه فعالیت طولانی و تأثیرگذار وی را در فندی و شانل.

امپراتور کارل در سال 1972 شروع می شود ، یک سال پس از مرگ کوکو شانل و در آغاز صعود لاگرفلد به قله صنعت. در حالی که تنها در دهه 1980 بود که او به سکانداری خانه رسید ، لاگرفلد مصمم بود که به اوج همتای خود ایو سنت لوران برسد. درام به سرعت شکل گرفت ، عمدتاً به لطف پیر برگ ، شریک سنت لوران ، که متقاعد شده بود که لاگرفلد رابطه سنت لوران را با شریک آن زمان لاگرفلد ، ژاک دو باشر فرانسوی “مهندسی” کرده است.

به گزارش ددلاین ، رابطه لاگرفلد با دی باشر “محوری” در طرح سریال خواهد بود و بینش نادری از زندگی عاشقانه ای که لاگرفلد مدت ها وجود آن را در طول زندگی خود رد کرده بود ، ارائه می دهد. لاگرفلد در حالی که رابطه 19 ساله خود را با دی باشر ، که در سال 1989 بر اثر ایدز درگذشت ، تصدیق کرد ، رابطه آنها را افلاطونی دانست. لاگرفلد یکبار به ماری اتاوی ، زندگینامه نویس دی باشر گفت: “من آن پسر را بی نهایت دوست داشتم ، اما هیچ تماس فیزیکی با او نداشتم.” “البته ، من تحت تأثیر جذابیت فیزیکی او قرار گرفتم …”

مقالات جدید خواندنی  مشاوره تلفنی کنکور - رتبه های برتر پشت خط هستند!

گفته شد که لاگرفلد از درگیر شدن دو باشر با سنت لوران اهمیتی نمی دهد ، که در واقع باورکردنی به نظر می رسد. شریک دیرینه او به خاطر بی بندوباری و علاقه به عیاشی شهرت داشت. لاگرفلد حتی مهمانی بدنام خود را با مضمون S & M ، “Moratoire Noir (e)” ، تأمین کرد. با این حال ، دیدن دیزنی در پشت سریال ، انتظار نداشته باشید که اوضاع به نتیجه برسد هم گرافیکی