کیم کارداشیان یک ظاهر جسورانه لاتکس بالمین پوشید

در حالی که سبک کیم کارداشیان همیشه در حال تکامل است، عشق او به Balmain از Olivier Rousteing در طول سال ها ثابت مانده است. برای رویدادی در روز چهارشنبه در شهر نیویورک، این مرد 42 ساله بار دیگر ظاهری تند از برند داشت.

کارداشیان برای مراسم سالانه Parsons Benefit که رهبران صنعت و همچنین دانشجویان موسسه را گرامی می دارد در شهر بود. Rousteing یکی از سه برگزیده در این رویداد بود (به همراه جفروی ون رامدونک از نیمان مارکوس و سوپر مدل نائومی کمپل) و شرکت کنندگانی مانند کارا دلوین، مارک جیکوبز و جودی ترنر اسمیت و دیگران به او پیوستند.

دیمیتریوس کامبوریس/گتی ایماژ سرگرمی/گتی ایماژ

تیپ شب کارداشیان یک تاپ کراپ آبی کبالت لاتکس و دامن بلندی بود که با یک زنجیر بدن و پاشنه‌های شفاف آن را به حداقل رساند. نیم تنه بدون آستین دارای روچینگ (که جلوه کمی آبشاری می داد) و دامن بلندی آن با شکافی جسورانه برجسته شده بود.

لاتکس و چرم قالبی (تنه، ساق و حتی لوازم جانبی) جزء اصلی دوران تصدی اولیویه روستینگ در Balmain شده است و کارداشیان یکی از بزرگترین حامیان آن بوده است. ظاهر آبی او شبیه به چندین لباس در آغوش بدن است که توسط طراح فرانسوی در طول سال ها پوشیده است – عمدتاً دو ظاهر برهنه که در ابتدا در طول مجموعه پاییز و زمستان 2020 Balmain که او در سفر به پاریس در سال 2020 پوشیده بود، ظاهر شد.

NurPhoto/NurPhoto/Getty Images

پیتر وایت/گتی ایماژ سرگرمی/گتی ایماژ

مزیت مد آخرین سفر کارداشیان در سیب بزرگ است – هفته گذشته، او یک فروشگاه پاپ آپ برای نام تجاری خود Skims در مرکز راکفلر رونمایی کرد. فصل سوم برنامه رئالیتی غول زیبایی کارداشیان ها این هفته نیز به نمایش درآمد.

مقالات جدید خواندنی  شتاب خودرو را چگونه افزایش دهیم؟

طبق تریلر سریال، خانواده بیشتر از دو فصل قبل وارد بحث و جدل می شوند و به شایعات قرار ملاقات، استانداردهای زیبایی و رابطه کیم با کانیه وست می پردازند: کیم درباره سابقش گفت: “او دیوانه کننده ترین روایت ها را ساخته است.” شوهر. ما در برابر همه دروغ‌ها، برای بچه‌هایم سکوت می‌کنیم.»