کیم کارداشیان هنگام بیرون رفتن از نیویورک لباس باربری Balenciaga می پوشد

اگر فکر می کردید پرخوری کیم کارداشیان بالنسیگا به پایان رسیده است، دوباره فکر کنید. کیم پس از پرداختن به فندی برای آخرین همکاری‌اش در اسکیمز، و بیرون کشیدن مانفرد تیری موگلر از بازنشستگی برای لباس هالووین، بازگشته و بهتر از همیشه در Balenciaga سر تا پا اثر دمنا گواسالیا است.

این ستاره رسانه‌های اجتماعی روز سه‌شنبه با لباسی که فقط می‌توان آن را به عنوان یک لباس باری توصیف کرد، با یک بند کشی و جیب‌های کافی برای نگه‌داشتن تمام چوب‌های کانتورینگ که ممکن است نیاز داشته باشد، به نیویورک آمد. کیم این لباس را با چند چکمه و دستکش مشکی، یک کیف نقره‌ای ساعت شنی، و یک جفت سایه بدون لبه آنقدر بزرگ ست کرد که بخش بزرگی از صورت او را می‌پوشاند.

این ظاهر کمی متفاوت از لباس‌های بدن شیک‌تر Balenciaga است که کیم قبلاً می‌پوشید، اما این گزینه از چنین پارچه جنجالی قطعاً گفتگوی جالبی را برای شما باز می‌کند. از آنجایی که سبک دهه 2000 همچنان در پاییز امسال به سمت ترندها باز می گردد، یک کالای کلاسیک مانند محموله چیز شگفت انگیزی نیست. ایرینا شایک در ماه سپتامبر نسخه معمولی‌تری از محموله‌ها را پوشید و شلوارهای جیب‌دار در ماه مد در باند فرودگاه‌ها بزرگ بودند. اکنون، با پذیرش این روند توسط کیم، این روند بازگشت خود را تثبیت کرده است.

بنابراین، کیم در این نگاه سودمند به کجا می رود؟ آیا او قصد دارد کاوش کند زادگاه پیت دیویدسون در نیویورک حالا که شایعات دوستیابی بعد از گشت و گذار در پارک موضوعی آخر هفته گذشته آن ها در اطراف آن ها پخش می شود؟ یا آیا او به سادگی به لس آنجلس برمی گردد؟ راستش را بخواهید، این لباس به نظر می رسد برای یک پرواز عالی باشد – جیب های زیادی برای نگهداری کوکی های بیسکوف و دستمال مرطوب ضد عفونی کننده رایگان. کیم هر کجا که می رود، بسیار آماده به نظر می رسد. این فقط باید به نفع محموله باشد.