کایا گربر اولین ملاقات با ظاهر گالا همانند بیانکا جگر در سال 1981 بود

دوشنبه شب ، کایا گربر نقطه عطفی را که سالها از آن می گذرد ، رقم زد: این سوپرمدل ، که چهار سال در رده های بالای مد بوده است ، برای اولین بار در Met Gala شرکت کرد. می توان انتظار داشت که دختر 20 ساله تمام روی فرش قرمز رفته باشد ، و در واقع او این کار را کرد-هرچند مصاحبه ای با ستاره مسلم این شب ، میزبان مشترک ککه پالمر ، طول کشید تا به وضوح روشن شود. در نگاه اول ، به نظر می رسید که گربر به سادگی یک لباس مجلسی مشکی و بدون بند با بند تنه ای توری پوشیده بود. اما این هیچ لباس قدیمی اسکار د لا رنتا نبود: ظاهر اشاره مستقیم به لباس Halston بود که بیانکا جاگر در سال 1981 در مت گالا پوشید.

گربر ممکن است فقط سال گذشته به سن 18+ مت گالا رسیده باشد – البته وقتی که هیچ IRL Met Gala برای شرکت در آن وجود نداشت – اما او از مدتها قبل از اجازه مادرش برای اولین حضور خود در باند ، وسواس زیادی در صنعت داشت. در سال 2017. ظاهری که او به آن اشاره کرد قطعاً مبهم است ، هم از نظر مت گالا و هم از نظر جگر.

ادای احترام گربر به جگر به باب ظریف و پیچ خورده او منتقل شد. با این حال ، 20 ساله مطمئن شد که یک ویژگی شخصی نیز اضافه می کند: نسخه به روز شده Oscar de la Renta و Monse دو نفره Laura Kim و Fernando Garcia طراحی شده قطعاً بیشتر از نسخه اصلی Jagger آشکارتر بود.

مقالات جدید خواندنی  کیسی کادوالادر چگونه نسل جدیدی را در موگلر تعریف کرده است

کایا گربر در مراسم جشن مت 2021 در آمریکا: لغت نامه مد در موزه هنر متروپولیتن در 13 سپتامبر 2021 در شهر نیویورک شرکت می کند.

عکس توسط آرتورو هولمز/MG21 از طریق گتی ایماژ