پادشاه چارلز امیدوار است که نوه ها از “اشتباهات” او درس بگیرند

پادشاه تازه تاجگذاری شده چارلز سوم اولین وارث مدرن تاج و تخت بریتانیا (و طولانی ترین) بود، بنابراین جای تعجب نیست که او در حال حاضر متفاوت و شفاف تر از پیشینیان خود به موقعیت جدید خود نزدیک شده است. مطابق با آینه، شاهزاده سابق ولز امیدوار است که نوه هایش جورج، شارلوت و لوئیس همان اشتباهاتی را که او مرتکب شد، در زمان بلوغ در کانون توجه مرتکب نشوند – به خصوص در مورد عشق.

در مستند فاب پنج: نوه های پادشاه چاندریکا کاول، پروفسور تاریخ مدرن در دانشگاه سنت اندروز، توضیح می‌دهد: «من فکر می‌کنم آنچه که او می‌خواهد انجام دهد این است که سعی کند به این نوه‌های جوان کمک کند تا تا حد امکان عادی رشد کنند و انسان‌هایی کاملاً گرد خلق کند که از آنها نترسند. احساسات و کسانی که می توانند اعتماد به نفس داشته باشند تا با کسی که می خواهند ازدواج کنند.»

شاهزاده لوئیس، شاهزاده جورج و پرنسس شارلوت.

سمیر حسین/WireImage/Getty Images

پادشاه چارلز در سال 2005 با کامیلا پارکر بولز (ملکه کامیلا کنونی) ازدواج کرد. چارلز برای اولین بار با پرنسس دایانا ازدواج کرد (آنها در سال 1996 طلاق گرفتند) پس از افشای این که او و بولز سال ها درگیر رابطه عاشقانه بودند در حالی که هر دو هنوز هنوز بودند. متاهل.

KIN CHEUNG/AFP/Getty Images

پادشاه چارلز دارای پنج نوه است: شاهزاده لوئیس، شاهزاده جورج و پرنسس شارلوت (بین شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون) و شاهزاده آرچی و پرنسس لیلیبت (بین شاهزاده هری و مگان مارکل). شاهزاده جورج 9 ساله بعد از پدربزرگش چارلز و پدرش ویلیام سومین خط جانشینی تاج و تخت است، به این معنی که او احتمالاً خودش پادشاه خواهد شد.

خود چارلز فقط چهار سال داشت که مادرش، ملکه الیزابت دوم فقید، ملکه شد. مراسم تاجگذاری او اولین باری بود که از تلویزیون پخش شد، و سلطنت او همزمان با ظهور تلویزیون و بعداً اینترنت بود، به این معنی که خود چارلز قطعاً می داند که رشد در کانون توجه سلطنتی مدرن چگونه است.

دنیل لیال/ خبرگزاری فرانسه/ گتی ایماژ

مقالات جدید خواندنی  آنجلینا جولی و هالی بری در فیلم اکشن هیجان انگیز Maude v Maude بازی می کنند