ویلو اسمیت درباره سفر موهایش در “صحبت روی میز قرمز” صحبت می کند

ویلو اسمیت در مورد برنامه موهای شخصی خود در سریال گفتگوی خود صحبت می کند ، بحث میز قرمزبه در قسمت جدیدی از سریال دیده بان فیس بوک-که توسط ویلو اسمیت ، مادرش جادا پینکت اسمیت و مادربزرگ آدرین بانفیلد نوریس میزبانی می شود-امروز ساعت 12 شب EST پخش می شود ، تیفانی هادیش و ایوان اورجی ، هر سه زن ، به این سه زن ملحق می شوند. که در مورد تجربیات خود از دوران کودکی ، سپس بزرگسالی در صنعت سرگرمی ، به عنوان زنان سیاهپوست با استانداردهای زیبایی متمرکز بر سفید ، بحث می کنند.

برای ویلو ، این مبارزه در طی آنچه او به عنوان “عکاسی با مد بسیار بالا” توصیف می کند ، مثال زد. آرایشگری که روی صحنه کار می کرد از نحوه آرایش موهای سیاه بی خبر بود و نمی توانست ظاهر بید را اجرا کند. در کلیپ زیر ، خواننده “روح شفاف” توصیف می کند که مجبور شده است مدل موی خود را بسازد ، و ناراحتی و ناامیدی ناشی از آن.

او می گوید: “همه مدلهای سفید موهای خود را آرایش می کردند ، همه آنها فردی داشتند.” “شخصی که قرار بود بیاید موهایم را نگاه کند ، به آن نگاه کرد و سعی کرد کاری با آن انجام دهد ، سعی کرد آن را لمس کند. آنها فقط می گفتند ، “من نمی دانم چه کار می کنم.” این اضطراب ، نگاه کردن به آنها در آینه ، ندانستن سرم چه کرد ، به من این احساس را داد که قصد دارم این کار را به عهده بگیرم. بنابراین من اساساً موهای خود را برای آن عکاسی مد بالا انجام دادم. این هرگز نباید اتفاق بیفتد. ”

مقالات جدید خواندنی  کتی هولمز شلوار بزرگ را با پولک دوزی ادویه می کند

نوازنده و بازیگر زن هرگز از بحث در مورد تفاوت های سیاه پوست بودن در هالیوود دریغ نکرده است. در مصاحبه اخیر با W مجله ، او به یاد می آورد که با گروه مادرش ، Wicked Wisdom ، در حدود هفت سالگی به تور رفته بود. در طول اجرایی در اوزفست ، ویلو نژادپرستی را که درست جلوی چشمانش اتفاق می افتد تشخیص داد. او گفت: “بسیاری از مردم از دیدن یک زن سیاه پوست در آن فضا خوشحال نبودند.” “من دیدم او با ظرافت کارهایش را انجام می دهد در حالی که بسیاری از مردم نژادپرست و جنسیت گرا بودند و فقط خوب نبودند. او با چنین قدرتی از عهده آن برآمد. او گفت: “برخی از مردم ناراحت هستند ، اما ما روی این موضوع تمرکز نمی کنیم. تمرکز ما بر این است که بهترین کار را انجام دهیم و قوی باشیم و آنچه را که می خواهیم انجام دهیم. “