نمایش کروز 2024 لویی ویتون در Isola Bella زندگی آبی را جشن گرفت

دریاچه ماگیوره ایتالیا همیشه همسایه ساده‌تر دریاچه پر از افراد مشهور کومو بوده است، به همان اندازه زیبا، اما کم سر و صدا، کمتر گفته شده، شاید لوگومانیا کدگذاری شده‌ای با لوگومانیا کومو داشته باشد. اما این آخر هفته، ایزولا بلا، واقع در دریاچه ماگیوره، درست در جنوب کوه‌های آلپ سوئیس، با میزبانی نمایشگاه کروز لویی ویتون در سال 2024، انگشت خود را به دنیای افراد مشهور، مدهای بالا و دوربین‌های چشمک زن فرو برد. عصر چهارشنبه، نیکولاس گسکیر از مهمانان خانه دعوت کرد تا در کاخ جزیره که از قرن شانزدهم متعلق به خاندان خاندان بورومئو بود، مراسمی به نمایش بگذارند. برنامه این بود که مهمانان به تماشای مدل‌هایی بنشینند که در مسیرهای سنگ‌ریزه باغ‌های باروک آن قدم می‌زنند که زمانی ادیت وارتون آن را با شعر رنسانس مقایسه می‌کرد. متأسفانه، طبیعت مادر ایده های دیگری داشت و بارش باران نمایش را به جایی منتقل کرد که بدون خطر باران از آن لذت برد.

از قضا، بسیاری از مجموعه Ghesquière برای مقاومت در برابر آب و هوای دقیق ارائه شده است. طراح با الهام از محیط نمایش، مجموعه ای از ظاهرهای آبی را ارائه کرد که بسیاری از آنها با نئوپرن ضدآب رندر شده بودند. این مدل‌ها موجودات دریایی را که از دریاچه ماگیور بیرون آمده‌اند، با باله‌های چین‌دار بیرون زده از زیر بغل و گردن و عینک‌های آماده برای غواصی در اعماق دریا، به یاد آوردند. برخی از پرها و تاج‌های شاه تریتون سرپوش‌های استادانه‌ای را به نمایش گذاشتند، در حالی که برخی دیگر یافته‌های زیر آب خود را با کمک تاپ‌های تزئین شده با جواهرات به تن کردند. بر اساس یادداشت‌های نمایش، هدف این پیشنهاد ایجاد داستان‌های معاصر است که با موجودات متحرک پراکنده می‌شوند و آبزیان را برای کشف شگفتی‌های زمینی رها می‌کنند. با لباس‌های شفاف روی باند فرودگاه ظاهر شدند تا نمایش را به پایان برسانند، دامن‌های تاب دار آن‌ها سبکی را به مجموعه ارائه می‌کردند.

جوزپه کوتینی/گتی ایماژ
جوزپه کوتینی/گتی ایماژ
جوزپه کوتینی/گتی ایماژ
جوزپه کوتینی/گتی ایماژ

GABRIEL BOUYS/AFP از طریق گتی ایماژ

طبق معمول، میهمانان مشهور به وفور حضور داشتند و باران آنها را ناامید نکرد. کیت بلانشت پس از به نمایش گذاشتن بسیاری از ظاهرهای پایدار لویی ویتون در جشنواره کن هفته گذشته، پرواز کوتاهی را به شمال ایتالیا انجام داد و با لباس خاکستری تا زانو با یقه‌ای بلند و پشتی کاملاً باز در این نمایشگاه شرکت کرد. سایر سفیران لویی ویتون از جمله آلیشیا ویکاندر، اما استون و جنیفر کانلی به او پیوستند. با این حال، غیرمنتظره ترین مهمان، اپرا بود که با یک پیراهن سفید مایل به کمربند همراه با شلواری مناسب وارد خانه شد و در کنار گیل کینگ و آوا دوورنی عکس گرفت.

Lorenzo Palizzolo/Getty Images Entertainment/Getty Images

Lorenzo Palizzolo/Getty Images Entertainment/Getty Images
Lorenzo Palizzolo/Getty Images Entertainment/Getty Images
Lorenzo Palizzolo/Getty Images Entertainment/Getty Images
Lorenzo Palizzolo/Getty Images Entertainment/Getty Images

یک ویدیوی از پیش ضبط شده به کسانی که در جلسه حضور نداشتند این امکان را می‌داد تا آنچه را که می‌توانست تجربه کنند – نمایش مد افسانه‌ای در میان باغ‌های تاریخی بورومئو – اما واقعیت ثابت کرد که این مجموعه برای موجوداتی که الهام‌بخش لباس‌ها هستند، به همان اندازه دوزیست است. آنها در کنار آب، روی خشکی و همچنین روی بسیاری از فرش قرمزهای آینده کار می کنند.