معرفی جدیدترین کیف Givenchy: The Voyou

اگر بهترین اکسسوری‌ها به عنوان علامت‌های نقطه‌گذاری عمل می‌کنند و هنرمندانه بر تفاوت‌های ظریف استایل شخصی تأکید می‌کنند، کیف جدید وویو Givenchy علامت تعجب اصلی است. این که قرار است سبک «آن» فصل باشد، آن را در هم می آمیزد نمیدونم چیه از ظرافت پاریسی با حس بازیگوشی یک زیبایی شناسی کلاسیک کالیفرنیایی خنک.

اراذل و اوباش یک اصطلاح عامیانه به معنای «پسر بد» در فرانسوی است، نامی مناسب برای کیفی که ساختار پیچیده را با حال و هوای متضاد و بی‌نظیر دوچرخه‌سواری ترکیب می‌کند. سیلوئت شلوغ hobo دارای یک بند قابل تنظیم، تزیینات سخت افزاری متمایز، و یک محفظه داخلی زیپ دار برای تمام وسایل ضروری شما است. در سایزهای کوچک، متوسط ​​و بزرگ و همچنین تولیدات مجلل متعددی مانند چرم و ساتن با دانه بندی ظریف موجود است، و یک ماجراجویی از بیان فردی را که خودتان انتخاب کنید، ارائه می دهد.

مدل Voyou از گاه به گاه به شیک و یا از روز تا شب تغییر می‌کند و به همان اندازه که با یک لباس مناسب و کفش‌های پاشنه بلند با شلوارهای باری طراحی شده است. این همچنین یک قطعه مکالمه است که از لحظه ورود به اتاق، بیان واقعی شخصیت شما را تسهیل می کند. چنین قدرت بیانیه سبک روزمره با قدرت ماندگاری واقعی است، چیزی که استادانه بین مدرن و جاودانه تعادل برقرار می کند.

این احساس برای لباس پوشیدن این فصل مناسب است: ریختن لایه‌های واقعی و مجازی، بیداری پتانسیل. چه همراهی بهتر از یک کیسه برای دگردیسی که خود را به فرصت‌های دست‌نخورده، آزمایش‌های جسورانه و نگرش بازیگوش می‌دهد؟ به عنوان بخشی از دیدگاه متیو ام. ویلیامز، مدیر خلاق Givenchy، Voyou یک کانال طبیعی برای آن نوع خاص از انرژی است که شما را با روحیه آزادانه به جلو سوق می دهد.

این اثر عمدی است و در عین حال به نوعی بدون دردسر است – محصول جانبی طراحی دقیق، کمیاب اما ذاتی در لوازم اصلی کمد لباس که خود را به هر لباس یا مناسبتی می‌رساند. درست است، Voyou با هیجان لذت فوری غریبه نیست و اکنون برای خرید در بوتیک های Givenchy یا در Givenchy.com در دسترس است.