مریل استریپ خنده دارترین قسمت تریلر «به بالا نگاه نکن» است

جنیفر لارنس و لئوناردو دی کاپریو ستاره های قطعی این فیلم هستند به بالا نگاه نکن، اما آنها تنها اعضای گروه بازیگران پر ستاره هستند که نمی توانند آن را به شیوه ای بیش از حد بالا ببرند. در واقع، این فیلمی است که برندگان محترم اسکار مریل استریپ و کیت بلانشت اساسا نقش کمیک را بازی می کنند. در حالی که این دو می‌توانند کارهای کمدی خود را امتحان کنند، این یک طنز است، و از طرق خاصی، شخصیت‌های آن‌ها ممکن است از میراندا پریستلی یا کارول ایرد سردتر باشند.

در فیلم نتفلیکس به کارگردانی اسکات مک‌کی، لارنس و دی کاپریو نقش دو دانشمندی را بازی می‌کنند که یک دنباله‌دار با پتانسیل نابودی زمین را کشف کرده‌اند که در حال حرکت است. مشکل؟ تقریباً هیچ کس آن را جدی نمی گیرد.

در تریلر، اولین ایستگاه آن‌ها کاخ سفید است که در آن استریپ در نقش رئیس جمهور جانی اورلئان با کت و شلوار قرمز رنگ، عینک‌های همسان، سنجاق‌های پرچم‌دار پرآذین، و فرهای آرام سلطنت می‌کند (به دلایلی، جایزه‌ی وبی روی میز او می‌نشیند) . به نظر می‌رسد قرار نیست او تقلید مستقیم از هیچ سیاستمداری موجود باشد، اما این شخصیت وقتی پیشنهاد می‌کند که بهترین راه برای پرداختن به دنباله‌دار این است که اساساً هیچ کاری انجام ندهید، شاداب و معتبر باقی می‌ماند.

در حالی که کاخ سفید در کنار آنها نیست، دانشمندان سپس سعی می‌کنند پیام خود را در رسانه‌ها برسانند، اما تیم خبری صبحگاهی با بازی تایلر پری و بلانشت با کلاه گیس بلوند فاکس نیوز و آرایش کافی برای آنها سنگ تمام گذاشت. پیشنهاد کنید که او با بوتاکس غریبه نیست. باز هم، آنها مطلقا هیچ کمکی نیستند. در نهایت، شخصیت‌های لارنس و دی کاپریو با اف‌بی‌آی، یک ستاره پاپ خالی با بازی آریانا گرانده، و یک شهرک تصادفی با بازی تیموتی شالامه برخوردهای مختلفی دارند. البته، بازیگران آنقدر بزرگ هستند که برخی از اعضای برجسته آن به سختی در تریلر حضور دارند، البته (متیو پری، کریس ایوانز، جینا گرشون و دیگران نیز در فیلم هستند).

بر اساس تریلر، بدیهی است که فیلم طنزی است درباره قدرت‌ها و امتناع آنها از انجام هر کاری جدی در مورد تهدید تغییرات آب و هوایی – اگرچه می‌توان آن را به‌عنوان یک برداشت کمدی شرورانه از ناتوانی دولت و رسانه‌های اصلی خواند. برای آدرس دادن هر موضوع اصلی بدون درهم و برهم کردن، هول کردن، و نگرانی در مورد اینکه چگونه ممکن است بر رای ها یا بینندگان تاثیر بگذارد.

این فیلم در تاریخ 10 دسامبر (که آن را واجد شرایط فصل جوایز می‌کند)، قبل از پخش در نتفلیکس در 24 دسامبر در سینماهای منتخب عرضه می‌شود.