مدل Precious Lee Is The One است

کلمه “trailblazer” واژه ای است که بسیاری برای توصیف مدل فوق العاده گرانبها لی استفاده کرده اند و با توجه به نقاط عطفی که از زمان حضور در هفته مد میلان در سپتامبر 2020 بدست آورده است ، به راحتی می توان دلیل آن را درک کرد. همین سال گذشته ، لی یکی از اولین مدلهای منحنی شد که روی باند ورساچه قدم گذاشت ، تنها مدل منحنی در کمپین بهار 2021 این برچسب بود و جلد آن را تزئین کرد. ووگ، بریتانیایی ووگ، و بازار هارپرزبه در جدیدترین هفته مد نیویورک-اولین ولخرجی تمام عیار شخصی از زمان شروع همه گیری کووید -19-او در هفت نمایش حضور یافت. این همه قبل از رسیدن مدل با لباس مجلسی نقره ای درخشان بود که نقوش را از دم اسبی بافته و مدل موهای محافظتی که او در حال رشد و بزرگ شدن می دید ، در آرایشگاه های پدرش در زادگاهش آتلانتا وام گرفته بود. لی با الهام از مدلهای منحنی منحصر به فرد قبل از او (و حتی تعداد کمتر مدلهای منحنی سیاه) ، سوزن را بر روی چیزی که مردم فکر می کنند یک مدل “ظاهرا” باید شبیه باشد حرکت داده است. این یک پیروزی مهم است که او به وضوح از آن لذت می برد.

ژاکت گوچی ؛ دامن ژاکیموس ؛ گوشواره کارتیه ؛ گردنبند Wempe؛ ساعت رولکس.

گرمکن های بالا ، دامن و بازو جودی ترنر. گوشواره کارتیه ؛ گردنبند Wempe؛ حلقه شانل ؛ صندل سکوی جوزپه Zanotti.

شش سال قبل از اولین نمایش مد خود ، در کریستین سیریانو در فوریه 2017 ، دانشجوی دانشگاه کلارک آتلانتا بودید ، در راه وکالت شدن. آیا در مدتی که آنجا بودید به مد علاقه نشان دادید؟

من همیشه مد و عکاسی را دوست داشتم و در نمایش مد کلارک در حال بازگشت به خانه حضور داشتم. من عاشق این بودم که بچه ها عاشق مد باشند – تولید خودشان را انجام دهند و طرح ها را طراحی کنند. حتی در آن زمان ، داشتن یک دختر منحنی در نمایش مترقی بود. سپس من با دوست خود به یک تماس باز آژانس رفتم و به من پیشنهاد قرارداد دادند. در آن زمان ، من بیشتر نگران بازگشت به دانشگاه برای کلاس بعدی بودم.

چه شد که تصمیم گرفتید مدلینگ فضایی در صنعت مد است که می خواهید اشغال کنید؟

عکس العمل افرادی که مرا در فضاهای خاصی می بینند ، مانند آن نمایشگاه مد – من احساس کردم که درمورد کسی که هستم انرژی الهام بخشی دارم. در دبیرستان ، من ملکه بازگشت به خانه بودم. من همیشه یک رهبر بودم ، اما مدلینگ احساس متفاوتی داشت ، زیرا فقط در مورد مکتب شناسان نبود. این بیشتر با این بود که با دیدن حالم در مردم احساس بهتری داشته باشم. من واقعاً به این موضوع توجه نکردم که این پویایی تا چه اندازه می تواند بزرگ باشد تا اینکه شروع به مدل سازی کردم و واکنش افرادی را دیدم که مرا در ویترین مغازه می دیدند. وقتی در دانشگاه بودم کارهای تجاری زیادی انجام می دادم و زنان به من می آمدند و می گفتند: “خدای من ، این لباس را خریدم” یا “این لباس تمرین را خریدم”. زنان آمریکایی آفریقایی تبار مرا تصدیق می کردند.

در جوانی به کدام مدل ها نگاه می کردید؟

من عاشق توکارا جونز هستم. او با استیون میزل شلیک کرد. او سینه های بزرگی داشت ، و من سینه های بزرگی داشتم ، و او براون بود – خیلی چیزهای مختلف وجود داشت که مرا به بخش حمایت از مدل بودن وادار کرد. بدیهی است که همه چیز در حال تغییر است ، اما ایده اولیه ای که کسی وقتی به مدل فکر می کند این است که واقعا بلند قد و لاغر است. دیدن کریستال رن ، دیدن توکارا ، دیدن این زنان منحنی واقعاً از بین می روند – این فقط باعث شد خودم را به چالش بکشم تا ببینم چقدر می توانم آن را پیش ببرم.

لباس بدن ، دامن و روسری ورساچه ؛ دستبند پیچیوتی ؛ صندل پلت فرم گوچی.

لباس پرادا ، یقه یقه ، و سرقت؛ دستبند Wempe؛ صندل سکوی جوزپه Zanotti.

اصالت برای شما چه معنایی دارد؟

وفادار بودن به ابتکارات خود ، توصیه داخلی شما. از قدرت خود استفاده کنید و به آن اعتماد کنید – زندگی کنید ، آن را بگویید و آن را بپذیرید. مجبور نباشید در مورد چگونگی درک چیزی بیش از میزان واقعی بودن آن برای شما فکر کنید. وقتی به خود اجازه می دهید چیزهایی را که می خواهید کشف کنید ، هر کاری که انجام می دهید اصلی می شود.

شما چه کسی را اصلی می دانید؟

وقتی به زنان سیاهپوست فکر می کنم ، “اصالت” کلمه است. این چیزی است که در DNA ما وجود دارد. مشارکت زنان سیاهپوست در جامعه بسیار ارزشمند است. من یک پیراهن دارم که روی آن نوشته شده است “از زنان سیاه پوست محافظت کنید” ، و اکنون یک حرکت کامل است. و من واقعاً سپاسگزارم که می بینم مردم این را درک کرده اند و قدرت زنان سیاه پوست – انعطاف پذیری ما ، همه کاره بودن ما ، و خلاقیت ما را درک کرده اند. من بی نهایت سپاسگزارم که یک زن سیاه پوست هستم.

نماد سبک شما کیست؟

والدین من. هر زمان که ما به هر کجا می رویم ، شما مطمئناً می شنوید که مردم به سراغشان می آیند و به آنها می گویند چقدر شگفت انگیز به نظر می رسند. پدرم دور می زند و مردم می گویند: “اوه! عاشق آن کلاه ، آن چکمه ها ، آن کمربند باشید. ” با مادرم ، “اوه ، تو خیلی زیبا هستی. این را از کجا گرفتی؟” وقتی بچه بودم وقتی مادرم از طرح حیوانات یا رژ قرمز استفاده می کرد ، گریه می کردم. وقتی پدرم دکمه ورساچه را با زنجیر طلا و موهای سینه اش باز می کرد ، گریه می کردم. من بالا می رفتم و سعی می کردم پیراهن او را ببندم ، مانند: نه ، من از آن متنفرم! در حال حاضر ، شما نمی توانید من را بدون رخ ، در لب قرمز ، چاپ حیوانات و ورساچه پیدا کنید. خنده دار است.

آیا آنها به شما توصیه های سبک می دهند؟

وقتی برای یک رویداد بزرگ لباس می پوشم ، تماس می گیرم. “بابا ، نظرت در مورد این چیه؟” وگرنه به مامانم زنگ میزنم ما خیلی مشارکت داریم من به نظرات آنها اعتماد دارم ، زیرا آنها هرگز نمی خواهند شبیه دیگران در جهان باشند ، و من نیز نمی خواهم.

ژاکت Miu Miu و بالا ؛ دستبند و انگشتر کارتیه ؛ صندل پلت فرم گوچی.

اولین جهش عمده مد شما چه بود؟

وقتی در دانشگاه بودم ، این ژاکت بالنسیاگا را خریدم. آن زمان بود که شروع به خرید فصلی کردم. من آنها را “قطعات بدلکاری” نامیدم. اینگونه است که من شروع به خرید کردم ، و این روش من تا به امروز است. آن مانتو Balenciaga شبیه بود ، من می دانم که واقعا گران است. برام مهم نیست من به آن نیاز دارم. این یک سرمایه گذاری است.

گرانترین دارایی در کمد شما چیست؟

من یک کت چرمی دارم که متعلق به خواهرم ، کاریزما ، فوت شده است. این یک کت چرمی بنفش ، مشکی و سفید بزرگ است و دارای هشت توپ غول پیکر در پشت است.

وقتی نوجوان بودید ، سبک شما چگونه بود؟

من عاشق هماهنگی رنگ ها هستم. من عاشق صورتی ام. در دبیرستان واقعاً به لباس خیابان مشغول بودم. اگر Rocawear یا Baby Phat ، Apple Bottoms ، Enyce ، همه اینها نبود ، باید مجموعه ای با نام روی آن بود. شروع کردم به آرایش کردن گاهی پلک هایم را با پیراهنم هماهنگ می کردم و فقط لذت می بردم. من مراحل را پشت سر می گذاشتم ، اما همیشه سر تا پا کنار هم قرار می گرفت. من کیف داشتم ؛ من اکسسوری کردم من در واقع بسیار شدیدتر از الان لباس می پوشیدم. این سبک آتلانتا من بود.

به نظر شما اصلی ترین ویژگی شما کدام است؟

من حقیقت را میگویم.

بالا Miu Miu ؛ شورت های فرایند زندگی کنید ؛ گردنبند و دستبند Wempe ؛ صندل پلت فرم گوچی.

لباس پرونزا شولر ؛ دستبند و انگشتر کارتیه ؛ صندل جوزپه زنوتی.

تنها سوالی که از پاسخ دادن به آن خسته شده اید چیست؟

“چطور اینقدر مطمئن شدی؟” برای من ، این س likeال شبیه این است: «یک لحظه صبر کن ، چگونه اینقدر خوشحال هستی و به دنبال آن می روی؟ آیا نگران این نیستید که مردم شما را قضاوت کنند؟ آیا واقعاً قصد دارید به نیویورک نقل مکان کنید؟ ” به نظر می رسد که شما می گویید تصور وقوع آن بسیار غیرممکن است. فکر می کنم این سوال بارگذاری شده است. یکی دیگر از آنها این است ، “چه احساسی دارید که به شما” پلاس “می گویند؟” من واقعاً دوست ندارم به آن پاسخ دهم ، اما من همچنان به آن پاسخ می دهم زیرا می دانم که ما در موقعیت پیشگامی هستیم. این جدیده.

به این فکر کنید که در چه زمانی خوشحال هستید: کجا هستید و در آن سناریو چه می کنید؟

دارم میخندم؛ مردم دیگر می خندند ؛ در یک محیط زیبا قرار دارد این یکی از ناب ترین لحظات ماست – وقتی در شکم کامل و بلند می خندیم. و من عاشق موسیقی هستم ؛ من معمولا آواز می خوانم. من عاشق چیزهایی هستم که احساس آزادی و شادی می کنند. همچنین ، فقط جلوه های من را زندگی کنید: آن لحظه ای که فکر می کنید ، وای ، من به یاد می آورم وقتی برای این دعا می کردم. آن زمان را صرف کنید تا آن را بچشید و بوی آن گلها را بویید ، و به گذشته خود نگاه کنید. من عاشق زمانی هستم که به من ضربه می زند و من همینطور هستم ، خدا را شکر.

به نظر شما آینده مد چگونه است؟

ما شاهد تغییرات محوری بیشتری در صنعت خواهیم بود ، زیرا مردم در حال حاضر احساس آتش سوزی دارند. صنعت مد همچنان باید پاسخگو باشد و با مصرف کننده تعامل داشته باشد. مردم برای خود ایستاده اند و به آنچه سوءاستفاده کننده ، سرکوب کننده یا ظالمانه است ، و چیزهایی که با شخصیت ما همخوانی ندارند ، نه می گویند. به همین دلیل ، من فکر نمی کنم که بازگشت به همان الگوها امکان پذیر باشد. این یک دنیای کاملاً جدید است ، و کسانی که قرار است شکوفا شوند ، کسانی هستند که می خواهند آن را به طور واقعی بپذیرند ، نه عملکردی.

ژاکت گوچی ؛ دامن ژاکیموس ؛ گردنبند Wempe؛ ساعت رولکس ؛ قاطرهای Manolo Blahnik.

مو توسط Nikki Nelms برای رطوبت Maui در استودیو Ice؛ آرایش مارسلو گوتیرز برای آزمایشگاه های پت مک گرات در Ice Studios ؛ مانیکور توسط اری ایشیزو برای Chanel Le Vernis در Opus Beauty. طراحی صحنه توسط دانیل هوروویتز در مدیریت جونز. دستیاران عکس: الکساندر کودی نگوین ، مت یوسکاری ؛ دستیاران مد: جولیا مک کلچی ، توری لوپز ؛ دستیار مجموعه: نیک کوزمین؛ خیاط: لیندسی رایت.