لیلی رز دپ یک LBD بایگانی برای اولین نمایش «بت» پوشید

این لحظه بزرگ لیلی رز دپ است و او آن را می داند. در حالی که بازیگران درام آینده HBO بت مملو از برخی از بزرگ‌ترین ستاره‌های موسیقی و فیلم (از جمله تروی سیوان، جنی کیم، و البته آبل “The Weeknd” Tesfaye) است)، همه نگاه‌ها در کن به بازیگر 23 ساله زن در جریان اولین نمایش نمایش بود. .

دپ، دختر خانم کارل لاگرفلد، ونسا پارادیس، در طول زندگی حرفه‌ای خود عمدتاً لباس شنل را در رویدادهای مهم می‌پوشید، بنابراین جای تعجب نیست که این ستاره بار دیگر ظاهری از برند فرانسوی را برای این مناسبت انتخاب کرد. با این حال، الهام‌بخش این شماره پر زرق و برق دارای پیشینه‌ای است – طرح اصلی تقریباً دو دهه پیش به عنوان بخشی از مجموعه پاییز/زمستان 1994 این برند روی باند فرودگاه عرضه شد (البته، در حال حاضر مشخص نیست که آیا لباس دپ مانند لباس دیور ناتالی پورتمن در اوایل جشنواره، یک بازسازی سفارشی از نسخه اصلی است).

Pascal Le Segretain/Getty Images Entertainment/Getty Images

کشش بایگانی یک پیچ و تاب بازیگوش در لباس کلاسیک کوچک مشکی است – دارای پولک های پولکی در سراسر و همچنین یک گل ساتن آبی در بالا. قطعه بدون تسمه دارای جزئیات به سبک کرست در قسمت میانی و یک پاپیون مشکی است که در قسمت کمر فشرده می شود. دپ ظاهر خود را دقیقاً همانطور که در باند فرودگاه به نظر می‌رسید – جوراب‌های شفاف، دستکش‌های اپرا و کفش‌های پاشنه مشکی – و چند تکه جواهرات درخشان اضافه کرد.

دپ علاقه زیادی به شانل آرشیوی دارد – او یک لباس مشکی با لهجه زنجیر طلایی در Met Gala 2019 (از مجموعه بهار/تابستان 1992 این برند) و یک قطعه قدیمی دیگر در جشنواره فیلم ونیز در سال 2017 پوشید.

مقالات جدید خواندنی  میدو واکر با لوئیس تورنتون آلن در جمهوری دومینیکن ازدواج کرد

در سریال آینده که قرار است در 4 ژوئن در سطح جهانی به نمایش درآید، دپ نقش جوسلین، خواننده جدید پاپ را بازی می کند. او در کنار Tesfaye که نقش تدروس، یک گورو خودیاری، رهبر فرقه و علاقه عشق جوسلین را بازی می‌کند، بازی می‌کند.

Karwai Tang/WireImage/Getty Images