لیلی رز دپ و جنی برای پس‌پارتی «بت» بیشتر شنل به دنبال آن هستند.

اولین نمایش از بت دوشنبه شب شاید بیشترین مورد بحث در مورد رویداد جشنواره فیلم کن تا کنون بوده است. مملو از جنجال و ستارگان بزرگ، گفتمان پیرامون نمایش آینده HBO از زمان اعلام آن عملا داغ شده است. اما اولین نمایش واقعی تنها یکی از بسیاری از رویدادهای کن بود که HBO برای جشن گرفتن این نمایش تدارک دیده بود. پس از نمایش دو قسمت اول در جشنواره، بازیگران به بعد از مهمانی رفتند، جایی که شب ادامه یافت.

البته، بعد از مهمانی ظاهر جدیدی را می طلبد و تقریباً همه از لباس های فرش قرمز برای شرکت در این رویداد تغییر کردند. ستاره نمایش، لیلی رز دپ، با یک لباس مینی قدیمی شانل که با پولک‌های پولک پوشیده شده بود، با گزینه‌ای مدرن‌تر از انواع مشابه خرید و فروش کرد – یک عدد امبره از مجموعه 2023 این برند که در اوایل ماه جاری در لس‌آنجلس ارائه شد.

کریستی اسپارو/گتی ایماژ سرگرمی/گتی ایماژ

جنی از بلک پینک که اولین بازی خود را در این فیلم انجام می دهد بت، اوایل عصر لباس مد روز شانل خود را از تنش درآورد تا کمی غیررسمی تر باشد و در این مهمانی با یک جلیقه سیاه و سفید توئیدی از این برند با دامن مشکی ساتن با چاک بسیار بلند شرکت کرد.

پیر سو/WireImage/Getty Images

ستاره کی‌پاپ برای سومین رویداد هفته، به پالت رنگ سیاه و سفید چسبید بت روز سه‌شنبه با لباسی دیگر با سیلوئت کلاسیک تماس بگیرید، بی شباهت به شماره لباس شنل که در شب قبل ظاهر شد. اما این بار لباس شنل نبود، بلکه مربوط به پاییز/زمستان 2023 شوشو تونگ بود. جنی موهایش را پشت بافته کرد و دو پاپیون اضافه کرد تا ظاهر را کامل کند.

داگ پیترز – PA Images/PA Images/Getty Images

البته، دپ صبح روز سه‌شنبه نیز در این مراسم حضور داشت، اگرچه این بازیگر برای سومین ظاهر خود به Chanel چسبیده بود و با یک لباس مینی توئید مشکی ساده با دامن چین‌دار وارد صحنه شد. دپ از عینک آفتابی و کمربندهای کلاسیک این برند استفاده کرد تا این مجموعه را کامل کند و سه گانه خود را از Chanel تکمیل کند.

دومینیک شاریو/WireImage/Getty Images

داگ پیترز – PA Images/PA Images/Getty Images