قانون عنبیه از پری ها الگو می گیرد

آه، آیا همه ما آرزو نداریم که می توانستیم در دوره های سفالگری شرکت کنیم و در حومه ژاپن لباس های الهام گرفته از پریان را بپوشیم، مانند قانون Iris Law؟ مدل 22 ساله و دختر بازیگران جود لاو و سدی فراست (فعلاً اجازه می‌دهیم وضعیت «نیپو بچه» او را تغییر دهد)، لباس‌های سالم روزانه و پوره‌مانند خود را در سراسر اینستاگرام و نشان می‌دهد. TikTok اخیرا

اگرچه لاو مدت‌هاست که به‌خاطر برش‌های پیکسی سفید شده‌اش شناخته می‌شود، اما اخیراً آن را با بافته‌های بلند و لاغر، موخوره‌های ریز پراکنده و گهگاه گیره پروانه‌ای یا لوازم جانبی موی Sandy Liang ترکیب کرده است. او همچنین به سرهای تاج مانند (گلدوزی شده با گل های پاستلی) که در پشت مدل موهایش می پوشد، علاقه دارد.

از نظر سبک، ظاهر اخیر لاو تلاقی میان زنگ مدرن، سادگی چمنزار، و لبه یک دختر Miu Miu است (به آخرین مجموعه این برند ایتالیایی فکر کنید که دارای گلدوزی های گلدار و ژاکت های ریز بود). یک ژاکت کش باف پشمی قهوه‌ای روشن (که دوستش به گفته یک TikTok آن را ترمیم کرده) یکی از عناصر اصلی بسیاری از لباس‌ها است، در حالی که سایر قطعات مانند یک کت و شلوار سبز تیره با پاهای گشاد و یک لباس عروسکی بچه‌دار آبی، تلنگری به رنگ می‌افزایند. اکسسوری‌ها با حلقه‌های درشت، عینک‌های با قاب برجسته و آپارتمان‌های باله به همان اندازه بازیگوش هستند.

در حالی که لاو در سال‌های اخیر باندهای برندهای بزرگ مد را زیبا کرده است، دیدن او در خارج از شلوغی صنعت بسیار خوب است. فعالیت‌های مستند اخیر او در رسانه‌های اجتماعی عبارتند از: امتحان بوفه صبحانه در هتل کوچکش، دیدن گوزن‌ها در شهر نارا، و بله، درست کردن ماچا برای خودش از بامبو.