فیبی والر بریج و دونالد گلاور بالاخره تیم بازی نمی کنند

افسوس که دو تا از ستوده ترین نام های تلویزیونی به این زودی همکاری نمی کنند. روز سه شنبه ، هالیوود ریپورتر اعلام کرد که فیبی والر بریج دیگر در اقتباس برنامه ریزی شده خود در کنار دونالد گلاور نخواهد آفرید و بازی نخواهد کرد اقا و خانم اسمیت، فیلمی در سال 2005 با بازی آنجلینا جولی و برد پیت به عنوان قاتلان متاهلی که برای کشتن یکدیگر تعیین شده بودند. ظاهراً والر بریج “بیننده خلاق متفاوتی برای سریال” نسبت به گلوور داشت ، اگرچه به گفته منابع ناشناس ، این جدایی “دوستانه” بود و این زوج “همچنان دوست” هستند.

این سریال هنوز در حال پیشروی است و حتی هنوز برای تاریخ برنامه ریزی شده خود در 2022 تعیین شده است. گلاور در حال حاضر در جستجوی یک خالق و کارگردان جدید است. با این وجود ، طرفداران Waller-Bridge و Glover ویران شده اند. سازندگان و ستاره های برنده جایزه امی Fleabag و آتلانتا، به ترتیب ، یک جفت مغناطیسی قابل توجهی را در آن ثابت کرد انفرادی: داستانی درباره جنگ ستارگان (او لاندو کالریسیان بود ، او خواننده معتبر خود را بیان کرد) ، و از زمانی که اخبار مربوط به جفت شدن خلاقانه آنها هفت ماه پیش منتشر شد ، انتظارات زیاد بود. واکنش ها به لغو آن در توییتر عبارتند از “خوب ، من از زندگی خود متنفرم” ، “زندگی من تمام هدف خود را از دست داده است” و “هیچ چیز برای آن زندگی نمی کند.”

با این حال ، این پیشرفت با کمی خبر خوب همراه است: گلوور ظاهراً در حال پس تولید است آتلانتافصل سوم ، و تولید فصل چهارم آن در حال انجام است. نسخه سوم قرار است در نیمه اول سال 2022 منتشر شود و چهارمین ماه نیز احتمالاً چند ماه پس از آن منتشر می شود. همچنین در دست تهیه است: یک سری آمازون در مورد “چهره ای شبیه بیانسه” که گفته می شود نویسنده تلویزیونی تازه کار “مالیا اوباما” را شامل می شود.

مقالات جدید خواندنی  هانتر شفر اولین نقش سینمایی خود را در یک فیلم ترسناک با جما چان بازی می کند

والر بریج همچنان رزرو شده و مشغول به کار است ، حتی بدون آنچه که قرار بود اولین پروژه مهمی باشد که از قرارداد وی با استودیو آمازون حاصل شده بود. او در حال فیلمبرداری است ایندیانا جونز 5 در کنار آنتونیو باندراس و هریسون فورد ، که قرار است در ژوئیه 2022 اکران شود ، و در حال پیش تولید اسکرین شات، مجموعه تلویزیونی درباره نویسندگان کمدی توسط زوج اد سینکلر و اولیویا کلمن ایجاد شده است. او همچنین آماده بازگشت به است کشتن حوا برای چهارمین و آخرین فصل خود به عنوان تهیه کننده اجرایی (با امید قربانی شدن ویلانل جودی کامر).

خوشبختانه تاریخ انتشار یکی دیگر از پروژه های والر بریج نزدیک است: او در فیلمنامه زمان مرگ نیست، که قرار است پس از تاخیرهای متعدد مرتبط با همه گیری در ماه اکتبر منتشر شود. این فیلم آخرین حضور دانیل کریگ در نقش جیمز باند و برآورده شدن آرزوی او را نشان می دهد: او به طور خاص از والر بریج درخواست مشارکت کرد و دلیل آن را “سبک نگارش بی نظیر” و حس شوخ طبعی وی عنوان کرد.