ظاهر زیبایی Met Met Gala با الهام از ریشه های آتلانتا او انجام شد

پری گرانبها بسیار مفتخر است که می گوید برنده “بهترین مو” در دبیرستان شد. در آن زمان ، او نه تنها ملکه بازگشت ، بلکه به خاطر مدل موهای پیچیده-و همیشه در حال تغییر-مشهور بود. چیزی که او به پدرش نسبت می دهد ، که دارای سالن های متعدد در زادگاهش آتلانتا بود و تحت ویدال ساسون تحصیل کرد. لی به من می گوید: “من در آرایشگاه بزرگ شدم.” “و ما دختران آتلانتا ، از جورجیا – ما دوست داریم موهای خود را هر سه روز یکبار تغییر دهیم.”

این مدل-که طی یک سال گذشته صعود قابل توجهی در صنعت مد تجربه کرده است ، اما دومین چهره جسورانه و در عین حال کودکانه اش یک ستاره خوش اخلاق بود-امشب در اولین مت گالای خود (در تولدش ، نه کمتر). و لی برای ظاهر خود ، که شامل یک لباس درخشان ، نقره ای با لهجه های بافته شده و دم اسبی بافته شده در موهایش ، به علاوه یک چشم دودی کشنده است ، لی ریشه های خود را در جنوب و به عنوان یک زن سیاه پوست در تصویر آورده است.

وقتی به اتاق هتل او می رسم ، جایی که کمتر از 10 نفر در حال وزوزیدن هستند تا به او کمک کنند تا برای ورود به راه پله مت آماده شود ، لی در میانه ظاهر خود با آرایشگرش ، میدیا پارکر ، تمرین می کند. همانطور که مدل توصیف می کند ، او چندین جلسه با پارکر و آرایشگرش ، رایسا فلاورز گذرانده است ، و گزینه های بالقوه ای را برای زیبایی مت گالا ایجاد کرده و تغییر داده است.

مقالات جدید خواندنی  صفر تا صد جعبه ابزار یا ابزار آلات دستی - فروشگاه اخوان الهی

او در مورد گل و پارکر می گوید: “من هر روز یکبار با آنها تماس گرفتم.” “من خیلی چیزها را عوض کردم. بسیاری از تصمیماتی که می گیرم در آخرین لحظه اتفاق می افتد. در ابتدا آرایش چشم من یک چشم گربه ای ساده بود. من از آن به “من نیاز به بعد!” من یک ماه کتابخانه هستم ، بنابراین با ایده های مختلف بازی می کنم و دوست دارم رفت و برگشت کنم. هرچه به قسمتی که باید ترک کنید نزدیک می شوید ، انرژی همیشه تغییر می کند. “

پس از پینگ پنگ عکس های الهام بخش برای هیئت مدیره حالت خود (از جمله تصاویر ونسا بل کالووی از آمدن به آمریکا و تصویری از دوران کودکی لی که در آن او چتری به هم زده بود “مانند استیوی واندر ، تقریبا”.

او می گوید: “ما قطعاً یک لحظه بافته می خواستیم ، زیرا زنان آمریکایی آفریقایی تبار و زنان آفریقایی همیشه از بافتن استفاده می کردند.” بافندگی بخشی از فرهنگ ماست. ” (او همچنین اشاره می کند که بافته ها با بافتهای کریستالی که بر لباس او تأکید دارد مطابقت دارد.)

درست زمانی که یک سینی پر از کوکتل بلینی ، خاویار و میگو به اتاق می رسد ، لی به پارکر توصیه می کند موهای نوزاد را بیشتر بشکند. او کل فرایند را کاملاً “مشارکتی” توصیف می کند و می گوید تیمش از روز اول از او حمایت کرده است. او می گوید: “من بسیار خوشحالم که توانستم یک تیم تمام مشکی زن داشته باشم.” زنان آفریقایی-آمریکایی ستون فقرات این کشور هستند. ” در حالی که لی آینه ای جمع و جور را روی صورت خود نگه داشته است ، گل ها مجموعه ای از مژه های ظریف را به مدل می چسبانند و نظر او را می پرسند. لی پاسخ می دهد: “من آنها را دوست دارم.” گلز به او می گوید: “آنها مژه های آرایشگر بیانسه هستند.”

مقالات جدید خواندنی  چرا دامن میکرو مینی میو میو بزرگترین بیانیه مد 2021 است

با ذکر بیانسه ، لی حکایت دیگری از دبیرستان را به یاد می آورد ، سپس شروع به خندیدن می کند. او می گوید: “یادم می آید ، من موهایم را یک سال پیکسی کوتاه کردم.” “سپس برای عکس های مدرسه چند روز بعد ، می خواستم ظاهر را تغییر دهم. بنابراین تصمیم گرفتم بافت را انجام دهم. من فرهای بشکه ای بیانسه داشتم! “