شیلو جولی پیت لباس قدیمی دیور آنجلینا جولی را در اکران «Eternals» پوشید.

شیلو و زاهارا جولی-پیت باید در طول روز یک روز میدانی داشته باشند جاودانه ها تور مطبوعاتی این دو خواهر به همراه مادرشان، آنجلینا جولی، به دور دنیا سفر می‌کند، در رویدادهای مطبوعاتی پیش از نمایش فیلم شرکت می‌کند و حتی چند بار به او روی فرش قرمز ملحق شده‌اند. در حالی که به نظر می رسد بهتر از این نمی شود، آنجلینا با اجازه دادن به دختران نوجوانش که لباس ها را از کمد او بیرون بیاورند، ثابت کرده است که مادر باحالی است. در اولین نمایش بریتانیا برای جاودانه ها چهارشنبه شب، شیلو بار دیگر در کنار مادرش بود، این بار با لباسی از دیور که در اصل آنجلینا در سال 2019 پوشیده بود.

با این حال، قبل از بیرون آمدن لباس، شیلو تغییرات خود را انجام داد. زمانی که آنجلینا در ابتدا در سال 2019 هنگام تبلیغ این لباس را پوشید Maleficent: معشوقه شیطان، لباس مشکی و سفید طرح دار به زمین رسید، اما شیلو تصمیم گرفت آن را به یک مینی خط الف برش دهد.

Karwai Tang/WireImage/Getty Images

آلبرتو ای رودریگز/گتی ایماژ برای دیزنی

این دومین باری است که شیلو یکی از لباس‌های مادرش را تغییر می‌دهد جاودانه ها فرش قرمز. در اولین نمایش لس آنجلس هفته گذشته، شیلو نسخه‌ای از لباس گابریلا هرست را پوشید که آنجلینا در یک رویداد “زنان برای زنبورها” در جولای گذشته پوشیده بود. دوباره، Shiloh آن یکی را تغییر داد و آن را نامتقارن کرد و جزئیات لایه‌بندی را به نیم تنه اضافه کرد. در همان مراسم، زهرا لباس الی ساب را پوشید که آنجلینا برای اولین بار در اسکار 2014 پوشیده بود.

زاهارا و شیلو در سمت راست آنجلینا با دو لباس قدیمی این بازیگر در لس آنجلس ایستاده اند. جاودانه ها هفته گذشته نمایش داده شد

Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

آنجلینا اخیراً در مورد تصمیم خود صحبت کرده است که به بچه هایش اجازه دهد لباس ها را از کمدش بیرون بیاورند. من می گویم، خدای من، آن را بپوش و بهتر از من بپوش و آن را بگیر. نوبت شماست.» او در حین صحبت کردن گفت E! پاپ روزانه نیو. بنابراین، در آینده منتظر لباس های آشناتر برای بچه های جولی پیت باشید.