شمال غربی فکر می کند خانه بدنام کارداشیان غربی “زشت است”

همه ما می دانیم که مغز بچه ها به طور کامل توسعه نیافته است و در نتیجه ، آنها فاقد یک مونولوگ داخلی هستند. این هنوز آنها را از گفتن برخی چیزهای بسیار بد باز نمی دارد ، به ویژه هنگامی که به دلیل رفتار نادرست دچار مشکل می شوند. حتی کیم کارداشیان وست مجبور است با آن کنار بیاید و او فقط فاش کرد که قدیمی ترین نژاد ، نورث وست ، یک بازگشت ویژه دارد که بسیار عمیق است: نورث به دنبال پروژه هنری صومعه خانه مینیمال سفید سفید معروف خانواده می رود. آخ!

کیم اخیراً در این باره گفت: “هر بار که من با دخترم نورث اختلاف نظر پیدا می کنم – او فکر می کند این برای من یک طعمه است.” نمایش الن دجنرس ، “او خواهد گفت” خانه شما بسیار زشت است. همه اش سفید است چه کسی چنین زندگی می کند؟ “” نورث ظاهراً یکی از نقاط نرم کیم را صفر کرده است و او اعتراف می کند که[North] فقط فکر می کند ، به من می رسد و این تا حدودی بد است زیرا من خانه خود را دوست دارم. ”

برخی از کودکان واقعاً حس ششم را برای انتخاب ناامنی های دیگران دارند. فقط از هرکسی که در مدرسه مورد آزار و اذیت قرار گرفته است بپرسید. بدیهی است که نورث به مادرش قلدری نمی کند ، اما کیم درست می گوید است نوعی معنی اگر این مادر ما بود ، دهان ما تهدید می شد تند همانطور که او به طرز تهدید آمیزی او را کند دمپایی صندل لا انگشتی روی پای خود می نشیند ، اما هر خانواده متفاوت است. شمال ممکن است نیازی نداشته باشد سوپرنانیمداخله سطحی برای گفتگوی پشت سر او ، اما این فضا را تماشا کنید: او ممکن است تصمیم بگیرد اتاق خواب نوجوانان خود را با پوسترهای گروهی که از مجلات بریده شده اند تزئین کند ، صرف نظر از حساسیت های زیبایی مادرش.

مقالات جدید خواندنی  Dior Chronicles Its Legacy در موزه بروکلین