سیدنی سوینی، اسکارلت جوهانسون و ستارگان دیگر سوتین خود را در جشنواره کن به نمایش گذاشتند.

اگر از طرفداران ترند تانگ اکسپوز نبودید که در ابتدای سال جاری با تجدید حیات دوباره روبرو شد، خبرهای خوبی برای شما داریم. به نظر می‌رسد داستان‌های نهنگ‌ها در حال حاضر به زیر زمین (یا به‌طور مناسب‌تر، زیر آب) بازگشته‌اند، و با معادلی کم‌تر رسواکننده و در عین حال تحریک‌آمیز جایگزین شده‌اند.

سوتین‌های اکسپوز در حال تسخیر هستند، یا حداقل اگر اخیراً به کن توجه کرده‌اید، چنین است. طی چند روز گذشته، سه سلبریتی با سوتین‌های خود ظاهر شده‌اند و با توجه به اینکه جشنواره فیلم یکی از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌های مد در هر سال است، به نظر می‌رسد که دیگران الهام خواهند گرفت و به زودی، این نگاه از مرز فرانسه عبور خواهد کرد و در سطح بین المللی همه جا حاضر خواهد شد.

اول، برای روشن شدن، ما در مورد نمایشگاه کامل برالت صحبت نمی کنیم. این ظاهر برای مدت طولانی مد شده است، حتی دیگر شوکه کننده نیست وقتی کسی وارد می شود، یک کت بلیزر که چیزی جز یک سوتین زیرش ندارد. نه، این جدیدترین ظاهر فقط بالای سینه بند را نشان می دهد که از روی یقه لباس بیرون می آید. این اثر باعث می شود که تقریباً مانند یک اشتباه به نظر برسد، مانند اینکه لباس زیر شما به تازگی لیز خورده است یا بالاتنه شما خیلی پایین افتاده است. به همین دلیل تقریباً رسواتر است، زیرا به نظر می رسد یک نقص کمد لباس مد روز است و این رسوایی را به روند بیش از حد سوتین به عنوان پیراهن باز می گرداند. اولین کسی که این ظاهر را در جشنواره کن به نمایش گذاشت سیدنی سوینی بود که در حال خروج از هتل مارتینز با یک لباس اسلیپ آبی کمرنگ Miu Miu دیده شد که حتی اگر به تنهایی پوشیده می شد، ثابت می کرد که بازیگر زن یک لباس زیر زنانه است. مدافع. اما او تصمیم گرفت یک قدم جلوتر برود و یک سوتین آبی ساتن زیر آن قرار داد. این لباس دارای یقه پایین‌تری بود که قسمت بالایی سوتین‌ها را نمایان می‌کرد و جلوه لایه‌ای دلخواه را ایجاد می‌کرد.

مقالات جدید خواندنی  ویکتوریا بکهام فقط در یک نگاه بیشتر از 25 سال دیگر رنگ بیشتری پوشیده است

آرنولد جروکی/GC Images/Getty Images

اما در حالی که سوینی ظاهر سوتین خود را با دو تکه مجزا و استایلی هوشمندانه خلق کرد، دو نمونه اخیر دیگر از این روند دارای سوتین های توکار بودند. اسکارلت جوهانسون را در نظر بگیرید که تنها دو روز پس از اینکه سوینی در حال نشان دادن لباس های زیرش ظاهر شد، با ظاهری برجسته به فرش قرمز کن رسید. جوهانسون در اولین نمایش فیلم آینده خود شرکت کرد شهر سیارکی، در یک لباس ستونی پرادا صورتی با یقه بدون بند که از آن یک سوتین سفید و تقریباً قدیمی با پولک پوشانده شده بود. مانند سوئینی، فقط بالای فنجان ها در ظاهر جوهانسون دیده می شد، اما بر خلاف سوئینی، عنکبوت به نظر می رسید سوتین بازیگر زن ساخته شده باشد.

و در حالی که به نظر می رسد میوچیا پرادا ممکن است بزرگترین قهرمان این ظاهر جدید سوتین جلو باشد، نمونه سوم از منبعی متفاوت می آید: کیم جونز در فندی. این رزی هانتینگتون وایتلی بود که سه نفره سوتین در معرض نمایش را در همان نمایش اول جوهانسون کامل کرد. این مدل با لباس مد روز بهار/تابستان 2023 فندی که در ابتدا دارای یقه بدون بند بود، اما با یک لایه سوتین مانند که به بیرون نمایان می شد، دلپذیرترین برداشت را از این روند ارائه کرد. اگر هانتینگتون وایتلی می خواست این روند را حتی بیشتر بپذیرد، مجبور نبود خیلی دور جستجو کند. مجموعه لباس‌های اخیر جونز با درجات مختلف ظاهری با سینه‌بند را به نمایش می‌گذارد که ثابت می‌کند وقتی طراح در ابتدا این ظاهر را در ژانویه ارائه کرد، جلوتر از منحنی بود.

ویکتور ویرجایل/گاما رافو از طریق گتی ایماژ
ویکتور ویرجایل/گاما رافو از طریق گتی ایماژ
ویکتور ویرجایل/گاما رافو از طریق گتی ایماژ
ویکتور ویرجایل/گاما رافو از طریق گتی ایماژ

مقالات جدید خواندنی  بیانیه جسورانه مگان مارکل با لباس بدون آستین قرمز در جشن سلام آزادی

البته، لباس‌های زیر به‌عنوان لباس‌های بیرونی چیز جدیدی نیست، فقط این یک تکرار خاص از آن نسبت به برخی از لباس‌های تکراری‌تر که اخیراً دیده‌ایم، کمی خلاق‌تر به نظر می‌رسد. این نمایشگرهای اخیر نیز تطبیق پذیری این روند را ثابت می کند. برداشت سوئینی کمی واضح تر از هانتینگتون وایتلی بود، با سقوط جوهانسون در وسط. و در حالی که این ظاهر را می توان برای یک روز بیرون از خانه پوشید رضایت بازیگر، قطعا کراوات مشکی مناسب است همانطور که در جوهانسون دیده می شود. حتی می‌توانید غیررسمی‌تر بروید و یک سوتین زیبا زیر یک تاپ بدون بند یا تانک با یک شلوار جین یا دامن قرار دهید. واقعاً گزینه‌ها بی‌پایان هستند، اما اگر می‌خواهید خودتان آن را امتحان کنید، پیشنهاد می‌کنیم زودتر این کار را انجام دهید. تصادفی بودن سه بار دیدن این ظاهر تنها در چند روز ثابت می کند که احتمالاً می تواند در دنیای ترندها تا حد زیادی پیش برود، بنابراین ممکن است هوشمندانه باشد که قبل از اینکه از راه زیاده روی شود، روی آن بپرید.