سارا مونوز شماره نسخه 2021 را معرفی می کند

همانطور که ما شماره سالانه Originals خود را برنامه ریزی کرده بودیم ، همه در جریان هستند Wکارکنانش کاملاً موافق بودند که هیچ کس بهتر از دالی پارتون افسانه ای این موضوع را تجسم نکرده است – بنابراین وقتی ویراستار در Large Lynn Hirschberg به ما اطلاع داد که پارتون در یک داستان بزرگ حضور دارد ، بسیار خوشحال شدیم (“Good Golly، It’s دالی! “) بلافاصله ، نورا میلچ ، مد مد ، ویراستار ارشد سبک Allia Alliata di Montereale ، و من با استیو سامرز ، مدیر خلاق قدیمی پارتون ، که داستانهای باورنکردنی در مورد زندگی خود با این ستاره آمریکایی داشت ، همکاری کردیم. ما لباس های مجلسی Chanel و Louis Vuitton ، و دامن ها و یقه های پشتی Gucci را جمع کردیم و آنها را قبل از ورود به نشویل فرستادیم تا بتوانند توسط خیاط شخصی او به چارچوب کوچک ساعت شنی پارتون سفارشی شوند.

پرتون ، 75 ساله است ، بارها از او عکس گرفته است ، بنابراین می دانستیم که فردی غیر منتظره باید او را برای ما شلیک کند. وقتی برای اولین بار با کارگردان و هنرمند هارمونی کورین صحبت کردم ، او به من گفت که در نشویل بزرگ شده است و همیشه او را می پرستیده است. من می دانستم که یک مسابقه در بهشت ​​ساخته شده است ، و امیدوارم جلد ما از سوپراستار ، که توسط عروسک های دالی پرنعمت احاطه شده است ، به اندازه ما لبخند بزند. با این حال ، پرتون با همه بازیگوشی هایش ، یک تاجر جدی و مصمم است که تقریباً از همه هنرمندان دیگر نسل خود فراتر رفته است. در پروفایل هیرشبرگ ، متوجه می شویم که پارتون حتی در زمان همه گیری سرعت خود را کاهش نمی دهد ، هنگامی که روی یک کتاب کار می کرد ، چند امی را ربوده و 1 میلیون دلار برای تحقیقات واکسن Moderna Covid-19 اهدا کرد.

مقالات جدید خواندنی  گیربکس توربین بادی (Wind Turbine Gearbox)

این شماره همه انواع مختلف اصالت را جشن می گیرد ، از جمله وس اندرسون کارگردان ، که نگاهی پشت صحنه به فیلم جدید خود می اندازد ، اعزام فرانسوی (“در مجموعه”) ، به هنرمند آینده دار هیو هایدن ، که آثار او ماه آینده در موسسه هنرهای معاصر در میامی (“Sharp As a Tack”) به نمایش در خواهد آمد ، به مری کیت اصلی و مد روز. و اشلی اولسن ، که به تازگی خط بچه ای را تحت برچسب فرقه ای خود Row راه اندازی کرده اند. Quil Lemons مدل شگفت انگیز Precious Lee (“She’s the One”) را به تصویر کشید و عکاس Jamie Hawkesworth و استایلست Max Pearmain با نگاهی به آرشیوهای الهام بخش Junya Watanabe ، به سه دهه مد طراح (“Junya، Junya، Junya!” ) و با “سرعت کامل در پیش” ، آرایشگر موی ژاورا ، به همراه همکاران مکررش رافائل پاواروتی ، ابراهیم کامارا و تام واکر ، به معنای واقعی کلمه ما را از بین بردند. من از زمانی که هر دوی ما کار خود را شروع کردیم ، از همکاری با جاورا لذت بردم و تماشای او به چنین ستاره ای باورنکردنی بود.

سرانجام ، در سومین نمونه کارها سالانه Originals (“هیچ کس آنها را دوست ندارد”) ، ما از برخی از جذاب ترین افراد در فرهنگ ، هنر ، مد ، زندگی شبانه … شما نام می برید ادای احترام می کنیم. سوپر مدل ، کارآفرین زیبایی و نماد سبک ایمان. جولیا دوکورنو فیلمساز ، که اولین کارگردان زن در 28 سال است که نخل طلا را در جشنواره کن به دست آورد. گریدون کارتر ، ویراستاری که مدتهاست او را تحسین می کنم. و طراح ماکسیمیلیان دیویس ، که اخیراً لباس سابق را پوشیده است W ستاره جلد و برنده اخیر امی ، مایکلا کوئل ، تنها چهار نمونه در یک لیست طولانی هستند. شاهد بودن این که چگونه این افراد ناهماهنگ راه خود را می پیمایند همیشه برای ما الهام بخش است و ما را تشویق می کند تا مرزها را پیش ببریم. امیدواریم این موضوع شما را وادار به انجام همین کار کند.

مقالات جدید خواندنی  طراحی سایت شرکتی کاملا حرفه ای مناسب برند شما

عشق،

سارا مونوز