زندایا این آخر هفته در ونیز و پاریس پنج ظاهر نمادین داشت

سبک فرش قرمز وجود دارد ، سپس زندایا وجود دارد. این بازیگر سرشناس واقعاً از نظر ظاهر در لیگ خودش قرار دارد و هرگز از ما نمی گذرد که همه ما به کمال مجسمه خود نفس می کشیم. البته او به طرز شگفت انگیزی زیبا است ، اما حس سبک او به همان اندازه بازیگوش و تجربی است – او مهارت زیادی در ساختن قطعاتی مانند سینه تام صورتی فورد صورتی داغ یا جلیقه ماکرام به مانند لبخند ملایم Rue طبیعی دارد. این هفته ، او در جشنواره فیلم ونیز تمام توقف ها را انجام داده و برای فیلم جدیدش ، فیلم مورد انتظارش ، سفر می کند. تپه بازسازی

زندایا برای حضور در جشنواره فیلم ونیز حضور یافت تپه اولین نمایش و فوتوکال با بقیه بازیگران. او با دنیس ویلنوو کارگردان و بازیگران آن ، از جمله تیموتی شالامت ، اسکار ایساک ، خاویر باردم و ربکا فرگوسن ، ژست گرفت. او یک پیراهن سفید بلند با پیراهن صورتی و کاپشن بزرگ پوشیده بود ، همه از والنتینو. او چهره مبارزات انتخاباتی خانه در پاییز 2021 است.

عکس: P. Lehman/Barcroft Media از طریق گتی ایماژ.

عکس: Jacopo Raule/گتی ایماژ.

او برای شامی که از این برند تجلیل می کرد ، یک لباس سجافی شکلاتی قهوه ای شکل والنتینو با آستین های حجیم پوشید. استفاده از آپلوم بسیار سخت است ، اما برای زندایا ، این فقط یک فرصت دیگر برای بدلکاری است. پاشنه بلند ، پاشنه های نوک تیز ساده ، همه این یک کمال محض است.

عکس: استفان کاردیناله – Corbis / Corbis از طریق گتی ایماژ.

برای تپه اولین نمایش ، زندایا لباس برهنه ای نفس گیر توسط بالمین پوشید. چرم به زیبایی روی قاب او می پیچد ، تقریباً انگار تازه از آبهای ونیز بیرون آمده است. برای دستیابی به ظاهر ، کارگردان خلاق اولیویه روستینگ و آتلیه یک مدل بازیگران از نیم تنه او را درست مانند لحظه ای که در حال حاضر بر روی سینه خود قرار گرفته بود ، طراحی کردند.

مقالات جدید خواندنی  فروش سیر سیاه در قم - ادرس

عکس استفان کاردیناله – Corbis / Corbis از طریق گتی ایماژ.

ما همچنین باید در مورد گردنبند Bulgari او صحبت کنیم. به این چیز نگاه کن! گفته می شود که این زمرد غول پیکر 93 قیراط چشم نواز دارد ، در حالی که اطراف آن توسط الماس هایی به شکل مار احاطه شده است. واقعاً یک اثر هنری است ، و او به راحتی آن را می پوشد.

عکس: LUCAS BARIOULET/AFP از طریق Getty Images.

بعد ، تور مطبوعاتی Dune در پاریس ادامه یافت. در اینجا ، او یک پیراهن پیراهن با ساختار از Bottega Veneta پوشیده است ، از جمله مدل جدید این برند در بوت تا بالای ران-این روند را می توان در فصل پاییز و زمستان تماشا کرد.

عکس: کریستی اسپارو/گتی ایماژ.

عکس: کریستی اسپارو/گتی ایماژ.

زندایا با یک لباس باورنکردنی دیگر روی فرش اولین نمایش پاریس رفت. این بار ، او ظاهری زیبا و دو تکه از علاءا ، استاد بافتنی و خیاطی دارد. رنگ آلو عمیق با فرهای کرکی او تأکید می شود ، که با استعداد چشمگیر دامن قافیه ای بصری ارائه می دهد.