زندایا از گرمی مولت 2016 پشیمان نیست

این روزها ، زندایا هر بار که روی فرش قرمز قدم می گذارد ، پاکت نامه را فشار می دهد ، اما تیتر اولش واقعاً چیز جدیدی نیست. در سال 2016 ، زندایا در مراسم اهدای جوایز گرمی با صدف بلوند تند رنگی حضور داشت و در حالی که مدل مو واکنش های متفاوتی را برانگیخت ، زندایا به هیچ وجه از این کار پشیمان نیست.

در مصاحبه اخیر با InStyle ‘سردبیر ، لورا براون ، این زوج در مورد ظاهر الهام گرفته از دیوید بووی بحث کردند ، و براون از آن به عنوان آغاز زندایا که “چیزها را جالب می کند” روی فرش قرمز نام برد.

زندایا پاسخ داد: “می دانم.” “در آن زمان من به خاطر کفالم کشیده شدم ، اما بچه ها الان دوست دارند کفال را دوست داشته باشند. من از ماهی کفال دیوید بووی خود خوشحالم. ”

ماهی قزل آلا مدت کوتاهی قبل از آغاز زندگی زنایا آمد مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه، و درست زمانی که او شروع به پیدا کردن جای خود در مد کرده بود. او مدل موی خود را با کت و شلوار مشکی دو نفره مشکی DSquared2 و دکمه سفید سفید ست کرد و به او این امکان را می دهد تا به بهترین ظاهر دخترانه و جذاب دست پیدا کند.

در مورد ماهی قزل آلا ، پس از آن در میان روزهای تاریک تری که در خانه های ما قفل شده اند ، محبوبیت قابل توجهی پیدا کرده است. ریحانا ، مایلی سایرس و همراهان زندیا در فیلم Euphoria یاکوب الوردی و باربی فریرا همگی در سال 2020 جایگزینی ماهی قزل آلا را تحت تاثیر قرار دادند.

مقالات جدید خواندنی  بازسازی ساختمان ها از قرن ها قبل مرسوم بود

مالتیا کنار ، زندایا نیز به او نشان داد InStyle لحظات مورد علاقه او روی فرش قرمز (ورساچه جون آرک در مت گالا 2018 ، سینه تام فورد در جوایز انتخاب منتقدان 2020 و لباس پروانه ای Moschino در اولین نمایش استرالیا بزرگترین شومن در سال 2017) ، و همچنین اولین نمایش فیلم او ، که به گفته بازیگر “مجموعه ای از چیزهایی که من از Target داشتم” شامل می شد. او می گوید: “من فکر می کردم پرواز می کنم.” “احساس خنکی می کردم.”

این روزها ممکن است زندایا هنگام رویارویی با پاپاراتزی دیگر Target نپوشد ، اما هنوز کاملاً مگس ، کفال یا بدون کفال به نظر می رسد.

جیسون مریت/گتی ایماژ

VALERIE MACON/AFP از طریق Getty Images