زندایا از گرمی مولت 2016 پشیمان نیست

این روزها ، زندایا هر بار که روی فرش قرمز قدم می گذارد ، پاکت نامه را فشار می دهد ، اما تیتر اولش واقعاً چیز جدیدی نیست. در سال 2016 ، زندایا در مراسم اهدای جوایز گرمی با صدف بلوند تند رنگی حضور داشت و در حالی که مدل مو واکنش های متفاوتی را برانگیخت ، زندایا به هیچ وجه از این کار پشیمان نیست.

در مصاحبه اخیر با InStyle ‘سردبیر ، لورا براون ، این زوج در مورد ظاهر الهام گرفته از دیوید بووی بحث کردند ، و براون از آن به عنوان آغاز زندایا که “چیزها را جالب می کند” روی فرش قرمز نام برد.

زندایا پاسخ داد: “می دانم.” “در آن زمان من به خاطر کفالم کشیده شدم ، اما بچه ها الان دوست دارند کفال را دوست داشته باشند. من از ماهی کفال دیوید بووی خود خوشحالم. ”

ماهی قزل آلا مدت کوتاهی قبل از آغاز زندگی زنایا آمد مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه، و درست زمانی که او شروع به پیدا کردن جای خود در مد کرده بود. او مدل موی خود را با کت و شلوار مشکی دو نفره مشکی DSquared2 و دکمه سفید سفید ست کرد و به او این امکان را می دهد تا به بهترین ظاهر دخترانه و جذاب دست پیدا کند.

در مورد ماهی قزل آلا ، پس از آن در میان روزهای تاریک تری که در خانه های ما قفل شده اند ، محبوبیت قابل توجهی پیدا کرده است. ریحانا ، مایلی سایرس و همراهان زندیا در فیلم Euphoria یاکوب الوردی و باربی فریرا همگی در سال 2020 جایگزینی ماهی قزل آلا را تحت تاثیر قرار دادند.

مقالات جدید خواندنی  دوستان من از سابق من متنفرند. آیا باید با هم برگردیم؟

مالتیا کنار ، زندایا نیز به او نشان داد InStyle لحظات مورد علاقه او روی فرش قرمز (ورساچه جون آرک در مت گالا 2018 ، سینه تام فورد در جوایز انتخاب منتقدان 2020 و لباس پروانه ای Moschino در اولین نمایش استرالیا بزرگترین شومن در سال 2017) ، و همچنین اولین نمایش فیلم او ، که به گفته بازیگر “مجموعه ای از چیزهایی که من از Target داشتم” شامل می شد. او می گوید: “من فکر می کردم پرواز می کنم.” “احساس خنکی می کردم.”

این روزها ممکن است زندایا هنگام رویارویی با پاپاراتزی دیگر Target نپوشد ، اما هنوز کاملاً مگس ، کفال یا بدون کفال به نظر می رسد.

جیسون مریت/گتی ایماژ

VALERIE MACON/AFP از طریق Getty Images