ریحانا قصد دارد در سال 2022 فروشگاههای فیزیکی Savage x Fenty باز کند

ریحانا با تسخیر حوزه خرده فروشی آنلاین (با مشارکت آمازون) ، اکنون قصد دارد انجیل Savage x Fenty را در فضای فیزیکی پخش کند. فروشگاه های واقعی Retail برای سال 2022 در نظر گرفته شده است. ویکتوریا سکرت می تواند آن را یک روز نیز نامید: 1400 پاسگاه های جهانی این برند از زمانی که ریحانا برای تاج و تخت زیر زنانه مقرون به صرفه با تأکید بر فراگیری قرار گرفت ، آنها را در بازی نگه داشته است. این زن 33 ساله حتی زیبایی لباس زیر را نیز کامل کرده است: Savage x Fenty در آخرین ارائه آمازون شامل بازیگرانی از سیندی کرافورد ، Gigi Hadid ، Precious Lee ، Erykah Badu و لولا لئون گریز ، همراه با اجراهای Nas ، Normani بود. ، و جازمین سالیوان.

اخبار مربوط به گسترش آجر و ملات Savage x Fenty توسط کریستیان پندارویس ، رئیس مشترک و مدیر ارشد بازرگانی و طراحی ارائه می شود. او در آخرین بخش از مجموعه تلویزیونی “سیاه در تمرکز” تلویزیون بلومبرگ گفت: “خرده فروشی بخش مهمی از استراتژی رشد ما است ، بنابراین شما در سال 2022 کاملاً فروشگاه خواهید دید.” “ما میدانیم [with] پوشاک صمیمی به ویژه از آنجا که تناسب اندام و راحتی بسیار مهم است ، فقط مشتریانی هستند که با خرید آنلاین احساس راحتی نمی کنند. آنها می خواهند به طور فیزیکی محصول را امتحان کنند ، لمس کنند ، احساس کنند ، خودشان تولید کنند. ” در حال حاضر ، انجام این کار مستلزم آن است که گاه به گاه ظاهر شود یا ابتدا آن را خریداری کنید.

مقالات جدید خواندنی  زندایا با لباس مجسمه ای ریک اوونز یک شاهزاده خانم علمی تخیلی را هدایت می کند

پندارویس زمان دقیق راه اندازی نام تجاری را مشخص نکرد ، اما اطمینان داد که پاسگاه های Savage x Fenty مورد بحث ، نهادهای مستقل هستند ، نه فقط بخش هایی از یک فروشگاه بزرگ. موج اول در ایالات متحده باز می شود ، هرچند ظاهراً Rih and co. آنها در حال حاضر در حال بررسی حمل و نقل حوضه به اتحادیه اروپا هستند. آنها مطمئناً پول لازم برای این کار را دارند: این مارک اعلام کرد که 115 میلیون دلار بودجه برای توسعه خرده فروشی در فوریه جمع آوری کرده است. در صورت نیاز آنها ، ریحانا در ماه های بعد به راحتی میلیاردر شده است.