دوآ لیپا “قلب سرد” شماره 1 را با نگاه ادای احترام به التون جان جشن می گیرد

دوآ لیپا همیشه ظاهر خود را نشان می دهد-خواه به دنبال این باشد که بزرگترین گرایش های تابستان را با کمد لباس تعطیلات هماهنگ کند یا در اولین جشن تولد جیجی حدید و دختر زین مالیک ، خای ، هنگام پوشیدن سر تا پا Thom شرکت کند. براون و روز جمعه ، او به اینستاگرام رفت تا رتبه اول آهنگ خود را با التون جان ، “قلب سرد” ، که از 15 اکتبر در صدر جدول بریتانیا قرار داشت ، جشن بگیرد.

البته ، او این کار را به طرز باورنکردنی دوآ لیپا انجام داد: ادای احترام به جان در حالی که همزمان به زیبایی خود وفادار بود. لیپا تصاویری از خود منتشر کرد که روی پیانو پهن شده بود و تی شرت التون جان را پوشیده بود که “البته … آن روز در استودیو پوشید” ، همانطور که در زیرنویس خود توضیح داد. با این حال ، او واقعاً به این موضوع احتیاج داشت ، یک بند تنگ قابل رویت ، یک بلیزر خاکستری با آستر نوک پین ، و یک جفت عینک آفتابی تام فورد با رنگ بنفش بزرگ ، بدون شک اشاره ای به عینک امضای جان داشت.

لیپا در همه کلمات نوشت: “انگلستان شماره 1 نوزاد – قلب سرد”. “به اشتراک گذاشتن این لحظه با قهرمان موسیقی و دوست عزیز من برای من جهان است !! این چه روز جادویی و سفری بود. »

لیپا با نشان دادن جایزه خود از شرکت رسمی نمودارها ، ظاهر خود را با ناخن های قرمز ، ساعت طلایی و انگشتر الماس در انگشت وسط خود ست کرد.

مقالات جدید خواندنی  زیبایی "Golfcore" چیزی بیش از یک روند همه گیر است

جان همچنین روز جمعه جشن خود را منتشر کرد و توییتی را انتخاب کرد که عینک های لنز قرمز ، یک دسته گل و جایزه خود را نشان می داد.

اگرچه جان از لباس لیپا قدردانی نکرد ، اما لباس وافل او به اندازه ای بلند به نظر می رسد که ضریب شیک را پر کند.

رسیدن به “قلب سرد” تقریباً 50 سال پس از اولین حضور جان در چارت انگلستان با “آهنگ تو” بود که در سال 1971 به رتبه 7 رسید. این افتخار همچنین یک نقطه عطف است: او را به عنوان اولین هنرمند تاریخ دریافت می کند. 10 آهنگ برتر انگلستان در طول شش دهه مختلف.