دوآ لیپا روی Pinstripes چرخشی خون آشام می گذارد

پس از پوشیدن یک کمد لباس برای تعطیلات پر از پیچ و تاب شخصی در باند تابستانی 2022 ، دوآ لیپا به دفتر باز می گردد – حداقل ، بر اساس آخرین نگاهی که او در اینستاگرام منتشر کرد. برای شام با آرایشگر خود لورنزو پوسوکو ، خواننده “Levitating” با چند عنصر از سبک امضای Dua Lipa ، مشاغل تجاری را انتخاب کرد. او یک بلیزر خط دار دیون لی و یک باند چرم با یقه هالتر پوشیده بود. شلوار مشکی او ، که در هنگام پرواز دارای یک برش بود ، دارای بندهای نازک در بالای آن بود که به شکل x به دور کمر او بسته شده بود. یک کیف چرمی مشکی با بند زنجیره ای نقره ای این لباس را تکمیل کرد ، و البته ، Dua بدون تن جواهرات از بین نرفت.

حلقه های نقره ای ضخیم و انگشتری در تقریباً هر انگشت – از جمله یکی از یونیون جک – زیبایی او را ستایش می کرد ، که شامل چشم دودی با خط چشم بالدار و سایه نقره ای در گوشه پلک های او بود. (دوآ لیپا در استوری اینستاگرام خود گفت که آرایش را خودش انجام داده است ، و افزود که “برای بازی کردن زیبایی های شخصی خود” بازی می کند. ”

از آنجا که او در مت گالای امسال حضور نداشت (به دنبال کنندگان اینستاگرام خود گفت که به دلیل فیلمبرداری فیلم به بزرگترین شب مد نخواهد رسید. آرژیل ، ما به پستهای هنری ایندو اینپا در اینستاگرام تکیه می کنیم تا از ما الهام بگیرند – و او از زمان سفر به آلبانی با مادر ، پدر ، دوست پسرش انور و برادر و خواهر در حال پیاده روی است. تابستان.

مقالات جدید خواندنی  سبک فرش قرمز الیزابت اولسن به خودی خود برجسته است

اگرچه او اغلب در یک کت جعبه ای دیده نمی شود – لیپا در چند ماه گذشته به انتخاب لباس های چاپ شده و شیک پرداخته است. لباس های بیکینی و دامن های پیچیده – ظاهر خط دایره به طور کلی Dua Lipa است ، برای تی. او عاشق برش است ، نمی تواند به لهجه سخت افزاری نه بگوید ، و همیشه کمی پوست را نشان می دهد ، حتی اگر در بند بسته شده باشد.

با این حال ، اخیراً دیده شد که دعا کاپشن و شلوار می پوشد – نمونه دیگری که در آن خواننده “خوب هستیم” لباس اداری را برای خود ساخت. او در طول تعطیلات خانوادگی خود ، با پوشیدن کت و شلوار ماهی قزل آلا و شانه های شفاف ، قفسه سینه برهنه ای که از زیر کفش بیرون می زد ، از قصر سلطنتی آلبانی دیدن کرد.