دوآ لیپا به دنبال جانشینی، عشق بسیار مورد نیاز را به باربری می دهد

این بهترین هفته برای باربری نبوده است. اگر منصف باشیم، تقصیر خودشان نیست. آنها نخواستند که نقش یکی از بهترین جوک ها را داشته باشند جانشینی تاریخ (و جانشینی شوخی‌های باورنکردنی دارد، بنابراین خیلی چیزها را می‌گوید). اما هنگامی که تام وامبسگانز متیو مک‌فادین، کیف «مضحکانه جادار» یک زن فقیر را در اولین پخش فصل در هفته گذشته پاره کرد، این کیف با شکوه تمام و کمال بر روی بازوی او بود. چیزی که باربری در حال حاضر واقعاً به آن نیاز دارد، یک قهرمان برای کمک به بازتوانی تصویر است، و خوشبختانه برای آنها، Dua Lipa برای این کار آماده است.

روز پنجشنبه، ستاره پاپ چرخ فلکی از عکس های هفته گذشته خود را که در ایبیزا و خانه خود در لندن گذرانده بود، به اشتراک گذاشت. این عکس‌ها لیپا را در حال کاوش در یک فروشگاه ضبط، لذت بردن از یک کنسرت و خوردن مقداری غذا نشان می‌دهند. با این حال، قابل توجه ترین تصاویر آنهایی هستند که یکی از ظاهرهای اخیر او را نشان می دهند. در عکس اول، خواننده روی زمین زانو زده است تا از لباس خود سلفی آینه ای بگیرد که اتفاقاً کاملاً از قطعات مختلف باربری تشکیل شده است. بیشتر آنها از مجموعه اولین دانیل لی با این برند هستند که ماه گذشته در باند فرودگاه لندن قدم زد.

لباس لیپا دارای چهار تنوع رنگی مختلف از چک کلاسیک این برند است. اولی تمشک و قرمز به شکل یقه یقه اسکی آجدار است. در مرحله بعد، یک دامن قرمز و قهوه ای دور لیپا می پیچد و یک رزتی که کمر را تزئین می کند. در زیر، جوراب شلواری قرمز و آبی رنگ سومی را به ظاهر اضافه می کند. طبق معمول، لیپا لباس را درست همانطور که در باند فرودگاه دیده می‌شد، با صندل‌های آبی و سگک‌دار با نوک خز، و کیف قهوه‌ای بوهو با سگک صنعتی و جاکلیدی دم خز آویزان کرد. دقیقاً “به طرز مسخره ای بزرگ” نیست، اما احتمالاً می تواند کفش های تخت را برای مترو در آنجا بپوشاند. لیپا که اندکی از استایل باند فرودگاه دور شد، گوش‌گیرهای خزدار را به لباس خود اضافه کرد، همراه با کت مشکی ماشین Burberry با آستر کلاسیک که چهارمین تغییر را به مجموعه کلی اضافه کرد.

مقالات جدید خواندنی  دوآ لیپا دوست پسر جدید خود رومن گاوراس را در جشنواره کن معرفی کرد

پس از برشته شدن کامل در جانشینی اولین پخش فصل چهارم، این دقیقاً همان تبلیغاتی است که Burberry در حال حاضر به آن نیاز دارد – یکی از شیک ترین ستاره های پاپ در جهان که لباس سر تا پا در برند خود می پوشد. همانطور که گفته شد، ظاهراً باربری پس از حفاری‌ها زیاد رنج نمی‌برد. مطابق با هارپرز بازاریک گزارش نشان داد که جستجوهای گوگل برای “کیف کیف باربری” پس از اپیزود روز یکشنبه بیش از 310 درصد افزایش یافته است، در حالی که جستجو برای “کیف دستی باربری” و “کیف باربری” به ترتیب 180 و 25 درصد افزایش یافته است. ظاهراً بسیاری از بینندگان از شوخی‌ها ناراحت نشدند و بیشتر مجذوب خود کیف شده بودند. بنابراین، بین آن، و تأیید لیپا، اگر شروع به دیدن چک باربری در همه جا کردید، تعجب نکنید.