در “Mass Midnight” ، ترسناک ترین شیاطین خانگی هستند

خوش آمدید به W باشگاه تلویزیونی ، که در آن W سردبیران مجله یک برنامه تلویزیونی را به شما توصیه می کنند که زیاد تماشا کنید. از آنجا که هالووین در راه است ، نمونه های اکتبر ما نمونه ای ترسناک خواهند بود. ابتدا بروک مارین ، ویراستار فرهنگ ، نتفلیکس را توصیه می کند مراسم نیمه شب –جدیدترین از شبح وار خانه هیل و خالی از سکنه Bly Manor خالق مایک فلانگان

اگر چیزی در مورد تلویزیون آموخته ام ، این است که هرگز قدرت یک کشیش داغ را دست کم نگیرید. ما دیدیم چه اتفاقی افتاد Fleabag فصل دو اگر قصد داریم این موضوع را زیر چتر مسیحیت گسترش دهیم ، جسی کاستر ، دومینیک کوپر ، روحانی سرشناس در سریال گوتیک جنوبی وجود دارد. واعظبه اکنون ، یک نمایش ترسناک جدید کاتولیک با نمایش مایک فلانگان وارد صحنه می شود مراسم نیمه شب، که Netflix در 24 سپتامبر منتشر کرد.

وقتی یک کشیش جوان به نام پدر پل (همیش لینکلیتر) به جزیره ای دورافتاده می رسد (با جمعیتی که ظاهراً در صدها نفر کم است) ، برخی از اسرار و معجزات ماوراء طبیعی را با خود به همراه می آورد که ، هرچقدر هم محلی ها تلاش کنند ، نمی توان آنها را توضیح داد. دسته ای از گربه های مرده پس از طوفان بد وصف ناپذیری در ساحل شستشو می دهند. سگ مست شهری با خوردن سم و به طرز غم انگیزی در وسط نمایشگاه می میرد. آیا اینها فال هستند؟ آنها مطمئناً اینطور به نظر می رسند ، اگرچه معجزه هایی نیز انجام می شود ، مانند دختری که روی صندلی چرخدار بسته شده است ، ناگهان می تواند بعد از شرکت در مراسم نماز با پدر پل ، که به خاطر ارائه تظاهرات کاریزماتیک خود مشهور شده است ، دوباره راه برود.

مقالات جدید خواندنی  جنی از بلک پینک برای اولین بار در کن، سبک قدیمی هالیوود را در آغوش می کشد

در هسته آن مراسم نیمه شب همچنین ، همانطور که دیگر برنامه های ترسناک فلانگان نشان می دهد ، داستانی در مورد پیچیدگی های اعتیاد است. این سریال در واقع با رایلی فلین (زک گیلفورد ، که شاید بیشتر به خاطر بازی در نقش مت ساراسن در فیلم چراغ شب جمعه) ، یک الکلی که به طور تصادفی دوست دختر خود را در یک تصادف رانندگی در حالت مستی می کشد ، به زندان می رود و به خانه برمی گردد ، یک پسر ولخرج که فاقد اشتیاق مذهبی والدینش است. اعتیاد به الکل همانقدر در زندگی این شخصیت ها شبح آزاردهنده است که چهره های سایه دار شب هنگام در ساحل قدم می زنند یا دوست دختر مرده ریلی که هنگام خوابیدن خود را نشان می دهد و بالای تخت خود معلق می ماند (مانند بانوی گردن خم شده از شبح وار خانه هیل)

مراسم نیمه شب چیزی از a نشان می دهد خالی از سکنه دیدار مجدد برای فلاناگان ، که شامل بازگشت همسر سازنده سریال و خالی از سکنه ستاره کیت سیگل ، و همچنین خالی از سکنه Bly Manor’s راهول کوهلی (به جای یک سرآشپز دوست داشتنی ، او نقش کلانتر حسن را بازی می کند ، کمی بیگانه مذهبی در این جزیره پر از کاتولیک). همچنین یک بوده است تخم مرغ عید پاک در برخی از کارهای قبلی فلانگان – در اقتباس فیلم Netflix 2017 از استفان کینگ بازی جرالد، شخصیت اصلی نسخه ای از رمانی به نام خود را در دست دارد مراسم نیمه شب، و داستان و شخصیت های آن در فیلم 2016 او ذکر شده است هیس (که او همراه فلانگان نوشت).

مقالات جدید خواندنی  باربری کاشانی - اتوبار کاشانی - 44440426 - 28% تخفیف ویژه

با خطر دادن هر گونه اسپویل ، ما فقط این را می گوییم: بیشتر آنچه در آن اتفاق می افتد مراسم نیمه شب مونولوگ پس از مونولوگ است ، اما هر قسمت (با نام کتابهای کتاب مقدس – پیدایش ، مزمور ، ضرب المثل ها و غیره) ، هنگامی که حیوانات خانگی تصادفی مرده می شوند و افراد محلی گم می شوند ، برخی ترس های واقعی را به همراه دارد. این یک نمایش پرشور عالی است تا در این سال وحشتناک وحشتناک روحیه هالووین را داشته باشید.