جولیو تورس و تیلدا سوینتون ستاره در تریلر سورئال «Problemista» از A24

«شما نمی دانید واقعاً چیزی می خواهید چیست. در تریلر فیلم جدید A24، تیلدا سوینتون به جولیو تورس می گوید: مشکل. اما در واقع، شخصیت تورس، الخاندرو، دقیقاً می داند که چگونه است. الخاندرو اهل السالوادور، در حالی که یک ماه برای دریافت ویزا از رئیس هنرمند خواستار و عجیب و غریب خود (سوینتون) باقی مانده است، باید در “پیچ وخم غیرممکن” شروع زندگی به عنوان یک مهاجر در شهر نیویورک بدون اجازه قانونی برای کسب درآمد بگذرد.

تریلر این کمدی سورئال که در 4 آگوست منتشر می شود، موانعی را نشان می دهد که آلخاندرو برای تحقق رویای خود به عنوان یک طراح اسباب بازی باید از آن عبور کند. این فیلم تخیلی عناصر رئالیسم جادویی را با کمدی ساده ترکیب می کند و تورس هم به نویسندگی و هم کارگردانی شده است که علاوه بر نویسندگی برای SNL بیشتر برای ساخت سریال محبوب HBO شناخته شده است. شبح وار.

سوئینتون نقش رئیس نامنظم الخاندرو را بازی می‌کند که آینده‌اش را در دستان او نگه می‌دارد، زیرا او قدرت امضای چک‌های حقوقش را دارد، به او کمک می‌کند تا در دنیای هنری خیانت‌کار نیویورک راه بیابد و همچنین مهم‌تر از همه، ویزای او را امضا کند. RZA، ایزابلا روسلینی، لری اونز، کاتالینا ساودرا و گرتا لی نیز حضور دارند. مشکل، که توسط اما استون نیز تولید شد، اولین حضور خود را در SXSW انجام داد، جایی که با طنز صمیمانه خود مخاطبان را تحت تاثیر قرار داد.

اولین تریلر را تماشا کنید مشکل، در زیر:

مقالات جدید خواندنی  طراحی فروشگاه اینترنتی + قالب حرفه ای