جنیفر گارنر، بن افلک و جنیفر لوپز همه با هم ترفند کردند

دوستان خیالتان راحت باشد: گارنر/افلک/لوپز اکنون یک خانواده بزرگ شاد و ترکیبی هستند. جنیفر گارنر در آخر هفته با گذراندن هالووین با آنها و بچه ها ثابت کرد که از رابطه بن افلک با جنیفر لوپز خوب است.

مطابق با TMZ، لوپز و افلک در اطراف همان جامعه دروازه‌دار مالیبو که گارنر نیز در آن اطراف قدم می‌زد، دست به ترفند می‌زدند. افلک و لوپز با پسر لوپز، مکس، و پسر افلک، سم، در حالی که خانه به خانه رفتند، عکس گرفتند. مشخص نیست دختر لوپز و دو فرزند دیگر افلک در آن شب کجا بودند، اما ممکن است آنها آنجا بوده باشند و عکس نگرفته باشند.

در حالی که به نظر نمی رسید افلک و لوپز به طور فعال با گارنر کلاهبرداری کنند، طبق گزارش ها، آنها با او ملاقات کردند. مردم، چیز مهمی نبود. یک منبع گفت: “همه با هم کنار می آیند و تمرکز همیشه روی بچه ها است. جنیفر، بن و جن گارنر همگی می خواستند بچه ها هالووین شگفت انگیزی داشته باشند.” ظاهراً هم بچه‌های افلک و هم بچه‌های لوپز خوب با هم کنار می‌آیند و می‌خواستند با هم ترفند کنند.

به نظر می‌رسید که هر سه بزرگسال همه چیز را در مجموعه‌های تاریک نگه می‌داشتند و لباس را به بچه‌ها واگذار می‌کردند. اگرچه به نظر می رسید جی لو یک شنل مشکی پوشیده است، شاید برای اینکه در جشن ها کمی روی تم بماند.

مقالات جدید خواندنی  لباس کوتاه سوتین مخروطی کایلی جنر الهام گرفته از مدونا است