جنیفر لوپز فقط با یک نگاه به مکالمه لوکس رمزگذاری شده پایان داد

به نظر می رسد که جنیفر لوپز نیز مانند دیگران از شنیدن در مورد تجملات آرام خسته شده است. این هنرپیشه به تنهایی در تلاش است تا روایت مورد علاقه کنونی اینترنت را با در آغوش گرفتن یکی از برندهای اساسی «ثروت مخفیانه» از بین ببرد. زیرا در حالی که لوپز چیزهای زیادی دارد، اما اینطور نیست بی سر و صدا مجلل.

چهارشنبه شب، لوپز در اولین نمایش فیلم هیجان انگیز جدید خود شرکت کرد. مادر، در ظاهری سفارشی از Brunello Cucinelli. یک دامن ماکسی ستونی و تاپ برالت یک ست را تشکیل می‌دادند در حالی که یک کت بلند و دو سینه در بالای ظاهر ظاهر می‌شد. همه آنها به نوعی خاکستری روشن و رنگ مایل به تصویر کشیده شده اند، با نوارهای ظریف پولک های پولکی که کمی بافت و درخشش را در سراسر قطعات اضافه می کنند. بله، پولک‌ها، جلوه‌ای که هرگز در صحنه فیلم‌برداری دیده نشده است جانشینی (نه حتی در Willa)، اما در اینجا ظاهر آن برونلو است.

Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic/Getty Images

در بیشتر موارد، برند لوکس ایتالیایی، در میان همتایان خود مانند لورو پیانا و کیتون قرار می گیرد – برچسب های بسیار گران قیمت و نامحسوسی که به پست ترین افراد ثروتمند پاسخ می دهند. با این حال، برونلو همیشه استعداد بیشتری در مجموعه‌های خود داشته است، به خصوص اخیراً تحت هدایت دختر بنیانگذار، کارولینا کوسینلی، که نقش مدیر خلاقیت را در کنار پدرش بر عهده گرفته است. و بله، پولک‌های پولکی در کل مجموعه‌های آن‌ها وجود دارد، این فقط یک درخواست خاص توسط لوپز نبود.

این حتی اولین بار نیست که این هنرپیشه لباسی از برونلو می پوشد. در واقع، به نظر می رسد که او در طول این تور مطبوعاتی به تنهایی حداقل در سه موقعیت دیگر با این برند لباس پوشیده است. اخیراً، لوپز با ظاهری کامل از مجموعه پاییز/زمستان 2023 این برند با دامن لبه دار نخی در نیویورک بیرون آمد. . خشنود کننده های پلاستیکی والنتینو، جای تعجب نیست که اضافه شده به لوپز بود.

تصاویر MEGA/GC/Getty Images

قبل از آن، لوپز ظاهر برونلو بیشتری را در اینستاگرام نشان می داد، از جمله یک مجموعه بافتنی دیگر، که تقریباً دقیقاً همانطور که در مدل اصلی دیده می شد، به غیر از اضافه شدن برخی از پلتفرم های Aquazzura مرتفع خود، استایل کرد.

واضح است که برونلو و لوپز رابطه خوبی با هم دارند. به نظر می رسد که یا اینترنت در مورد تفسیر دقیق آنها از کدها و برچسب های لوکس آرام اشتباه کرده است. چون هیچ کدام از این قیافه های لوپز به هیچ وجه ساکت نیستند. با پولک‌ها، حاشیه‌ها و در آغوش گرفتن توسط بازیگر، آن‌ها در چهره شما احساس جذابی دارند که در لوپز طبیعی به نظر می‌رسد، نه این‌که انگار او در حال پوشیدن نوعی جلوی ترمه رمزدار است. البته، بسیاری بر این باورند که گفتگو در مورد تجملات آرام از همان ابتدا بیش از حد به وجود آمده است که توسط جانشینی وسواس و کنجکاوی عمومی در مورد افراد بسیار ثروتمند. با این حال، اکنون، با در آغوش گرفتن شدید لوپز از یکی از برندهای تثلیث مقدس رمزگذاری شده، باید در مورد چگونگی بحث درباره این روند تجدید نظر کنیم – یا برونلو را از آن مکالمه حذف کنیم و تلاش نکنیم آنها را به گوشه‌ای بیاندازیم که در آن به وضوح نمی‌گویند. مناسب، یا با هم از روند حرکت کنید.