جشن تولد کاردی بی دارای مد رقصان مشهور بود

اگر چیزی است که افراد مشهور آن را دوست دارند ، این است که برای خود جشن های تولد عجیب و غریب برگزار کنند. و در حالی که تعداد کمی از ما می توانیم رویای دریافت دعوت نامه ای برای مثال یکی از دعوت نامه های دریک را داشته باشیم دو جشن های تولد همزمان ، ما می توانیم از نظر ظاهری همه را با هم کنار بیاوریم. شرکت کنندگان در تولد 29 سالگی جامائیکایی Cardi B با موضوع رقص ، وظیفه را درک کردند: با یک لباس وحشی که مناسب چنین مهماندار باشکوهی است و مناسب موضوع (حضور داشته باشید) (خود کاردی چند روز قبل از آن یک تخته بداهه بداهه در اینستاگرام بارگذاری کرد) ، اما به اندازه کافی راحت خشم تا طلوع آفتاب راورهای همکار ، توجه داشته باشید.

عکس: JOCE/Bauer-Griffin/GC Images.

لیزو وقتی از مهمانی خارج شد ، ظاهراً خیلی از خودش لذت برد ، زیرا کفش هایش را کنار گذاشته بود ، و احتمالاً چندین ساعت از اصول موسیقی کاسته بود. لباس مجلسی بنفش بلند و بلندش در چشمک می زند ، اما نیازی نیست مرواریدهایش را بچسباند: او لباس های کتانی پوشانده بود و لباس زیر پوشیده بود ، موهایش در یک دم اسبی بلند با گیره های پروانه ای قدیمی بود.

مگان تی استالیون ، نابغه “WAP” کاردی ، گروهی را جمع آوری کرد که کمتر اسب سواری و بیشتر راپیداش آتشین است. او یک دم اسبی قرمز مایل به قرمز بر روی تاج سر خود پوشیده بود ، با حداکثر زنجیرهای طلایی و جداکننده های قرمز تیره. گالری اینستاگرام او را ورق بزنید تا ببینید چقدر شورتش کوتاه بود – و مانیکور به معنای واقعی کلمه.

مقالات جدید خواندنی  The Row راه اندازی لباس کودکان

تیانا تیلور هرگز جسورانه ترین لباس را نمی پوشد ، اما این یکی از کتاب های قراضه است. یک سر کامل حلقه حلقه روی کاپشن قرمز و کت و شلوار بافتنی دوچرخه سوار می پیچد. نخ به رنگ پرچم جامائیکا چرخیده است. به نوعی ، ما احساس می کنیم که رقصیدن با چنین پاشنه ای برای مجری چند استعدادی مشکلی ایجاد نمی کند.

عکس: JOCE/Bauer-Griffin/GC Image.

شانه های بافندگی نئون کاروچه تران در کف رقص سر و صدای زیادی به پا کرد و با نیم تنه دیور و شلوار کوتاه خود به زیبایی درگیر شد. اما آن چکمه های طلایی زنانه تا زانو واقعاً ظاهر را به نمایش می گذارند-آنها شما را به برگینه نمی رسانند ، اما تمام شب در روز تولد کاردی خیره کننده خواهند بود.

عکس: JOCE/Bauer-Griffin/GC Images.

اسنوپ داگ در ورزشهای چاپی ظاهر شد و کراوات آبی و زرد با رنگ سفارشی Converse Chuck Taylors مطابقت داشت-ثابت می کند که وسایل لباس مجبور نیست در یک پالت رنگ مشکی تک رنگ گیر کند.

درمورد خود دختر تولد ، کاردی بی جوراب شلواری مشکی چشم دار و یک نیم تنه زنجیر طلا مناسب یک ملکه پوشیده بود. با موهایش در کندوی زنبور عسل ، او مجبور نبود نگران عرق کردن ترسناک راور باشد ، هرچند خواهرش ، هنسی کارولینا ، به احتمال زیاد از استفاده از اکستنشن قرمز گوجه فرنگی استفاده خوبی کرده است: پرتاب موهایش مانند اندام پنجم به اگر در مورد حرکات رقصی خود مطمئن نیستید ، یک ترفند خوب است ، زیرا وقتی در زمین رقص سر می زنید ، همه همیشه شبیه یک فرد بدبین به نظر می رسند.

مقالات جدید خواندنی  مد پاییز وارد دنده بالا می شود