تیموتی شالامت برای نمایش فیلم “Dune” از دو لباس برجسته استفاده می کند

تیموتی شالامت در یک چشم بر هم زدن از “ویلی وانکا” به “پسر بچه” به یک “پسر کوچک” تبدیل شد. در عرض چند روز ، این بازیگر ظاهرهای چشم نواز بسیاری از خود نشان داده است ، که همه آنها را می توان به عنوان نوعی بازی با موهای بلند تصور کرد-یا ورودهای اولیه به مراسم جشن هالووین در سال 2021.

روز یکشنبه ، شالامت در تماس تصویری فیلم آینده خود شرکت کرد ، تپهبه این بازیگر 25 ساله با ظاهری سفارشی از نوع توالت استلا مک کارتنی با الگویی-برگرفته از لباسی در مجموعه تابستانی 2021 مک کارتنی-که جنگلی از قارچ ها را در پالت رنگی عالی “توت و کرم” به تصویر می کشد ، ظاهر شد. پارچه خود تا حدی از “ویسکوز دوستان جنگلی” مک کارتنی ساخته شده است ، نوعی از ابریشم مصنوعی که از “جنگل های مدیریت شده و دارای مجوز در سوئد” گرفته می شود تا به جنگل زدایی گسترده کمک نکند.

Chalamet به لورد در تصویب روند قارچ ملحق می شود ، که به نظر می رسد به آرامی فرش های قرمز هالیوود را تصاحب می کند. در حالی که هم کت و شلوار شالت و هم لباس رودارته که لرد در اوایل این ماه بر تن داشت فقط نقوش قارچ را به تصویر می کشد ، قارچ ها در حال تبدیل شدن به یک گزینه پایدار برای چرم به شکل میسلیوم هستند ، مارک هایی مانند استلا مک کارتنی و هرمس در حال حاضر از جایگزین چرم در برخی محصولات استفاده می کنند. به

مقالات جدید خواندنی  آرلو پارکز در آلبوم جدیدش "My Soft Machine" و Embracing Change

تیم پی ویتبی/سرگرمی گتی ایماژ/گتی ایماژ

وقتی شب در روز یکشنبه فرا رسید ، شالامت از کت و شلوار مک کارتنی پایدار خود استفاده کرد و به چیزی بسیار پر زرق و برق تبدیل شد ، هرچند نه چندان چشمگیر. برای غربالگری از تپه پس از تماس تصویری ، این بازیگر یک کت و شلوار مشکی دو لبه سیاه توسط آنتونی واکارلو با شلوار حرمسری پوشید. نخ طلایی دوخته شده روی پارچه جلوه ای درخشان به نظر می رساند ، در حالی که چکمه های چرم مشکی مشبک آن را کمی بالا می برد. نتیجه یک لباس بسیار الهام گرفته از دهه 80 بود که بدون شک MC Hammer روی آن چرت می زد. ظاهراً شالامت با این کت و شلوار بسیار راحت بود ، زیرا در مراسم نمایش با لباسهای خوش پوش خود ، زندایا و جیسون موموآ ، رها شد.

دیری نمی گذرد که شالامت بار دیگر قارچ و طلای خود را برای لباس دیکنزیایی که او در هنگام فیلمبرداری پیش درآمد ویلی وونکا در انگلستان در هفته گذشته بر تن کرده بود کنار گذاشت. بالاخره یک کارخانه شکلات سازی برای ساختن وجود دارد.

David M. Benett/Getty Images Entertainment/گتی ایماژ

David M. Benett/Getty Images Entertainment/گتی ایماژ