تلشا اندرسون ، مالک بوتیک نیویورک TA ، در سبک شخصی

در ژوئیه 2020 ، کارآفرین تلشا اندرسون تازه بوتیک خود را با نام TA در منطقه کیت بسته بندی منهتن افتتاح کرده بود و از خبرنگاران مد س questionsال می کرد که آیا می تواند در طول همه گیری جهانی در تجارت بماند. امروزه ، فروشگاه اندرسون-مقصدی برای خرید جالب و با زیبایی که به سطوح هنری بازار دوور استریت نزدیک می شود-رونق دارد. و خود زن تاجر نیز همینطور. اندرسون ، که در نیوجرسی بزرگ شده است ، به زودی به یک آپارتمان جدید در شهر نیویورک نقل مکان می کند و در برنامه ریزی عروسی خود با نامزدش ، طراح لباس جاستین بون ، عمیق است. بسیار شبیه به فروشگاه او ، که مارک های معاصر مانند Gauntlett Cheng ، Ottolinger و Theophilio را در خود جای داده است ، برنامه های اندرسون برای عروسی های آینده او آینده نگر است-حتی در مورد مد عروس. او از طریق زوم از خانه والدینش در جرسی به من می گوید: “من لباسی از دانیل فرانکل پوشیده ام که فکر نمی کنم کسی دیگر آن را پوشیده باشد.” “من تمام شب آن را می پوشم ، زیرا ممکن است دوبار کفش هایم را عوض کنم.” (یک جفت از تام فورد است ، یکی دیگر کفش هایی است که او “دارد [her] چشم به رو. ” “و من موهایم را عوض می کنم ،” او با روشنایی می افزاید.

این دختر 28 ساله در روابط عمومی به عنوان مدیر تأثیرگذار شروع به کار کرد ، سپس به سمت پست های دیجیتالی در Hypebeast ، Food & Wine و مدیریت هنرمند در Atlantic Records رفت. از سال گذشته ، او کاملاً به تنهایی دست به کار شده است و تلاشی را آغاز کرده است که ثابت می کند در بیش از یک روش نتیجه می دهد. در زیر ، اندرسون در مورد عادات خرید ، فلسفه های تجاری و اینکه چرا حلقه نامزدی سفارشی گران ترین دارایی اوست صحبت می کند.

شما در گذشته در مورد راه اندازی فروشگاه خود بر اساس تجربیاتی که در محل کار قبلی داشته اید صحبت کرده اید. برخی از این تجربیات چه چیزی باعث شد شما فکر کنید ، این همان چیزی است که من می خواهم انجام دهم و نمی خواهم انجام دهم وقتی کار خود را شروع می کنم؟

من تجربیات فوق العاده ای داشتم ، به ویژه در Hypebeast و Atlantic Records. من می خواستم جامعه ای را ایجاد کنم که این مکان ها دارند – افرادی که در یک مکان بودند ، اما هنوز می توانند دیدگاه منحصر به فرد خود را در مورد مسائل داشته باشند. من در کار روابط عمومی قبلی خود تنها زن سیاه پوست تیم مد بودم و به دنبال یافتن اینفلوئنسرهایی بودم که شبیه من بودند ، که یک شمشیر دو لبه بود. البته ، جذب کسی در چنین شرایطی هیجان انگیز است ، اما با این اوصاف ، شما فکر می کنید ، من نباید کسی باشم که شما را با این فرهنگ “جدید” آشنا می کند.

چرا افتتاح فروشگاه آجر و ملات برای شما مهم بود؟ چرا فقط تجارت الکترونیکی انجام نمی دهید؟

ما یک سایت تجارت الکترونیکی داریم که قبل از آجر و ملات به دلیل Covid راه اندازی شد ، که برعکس آنچه من می خواستم ، به طرز خنده داری بود. اما باز کردن آجر و ملات به دلیل تجربه ای که مشتریان و مصرف کنندگان هنوز در خرید به دنبال آن هستند ، مهم بود.

من فکر می کنم افراد گروه سنی شما شخصاً برای خرید بزرگ شده اند و مشتاق این تجربه هستند.

من به یاد دارم که وارد یک محدودیت شدم و مادرم شبیه هم بود ، آنچه را که می خواهید پیدا کنید ، مطمئن شوید که با نماینده مشتری صحبت می کنید و اگر در هر چیزی که از او می خواهید به کمک نیاز دارید ، اگر می خواهید چیزی را امتحان کنید ، صحبت کنید و آن را انجام دهید به چنین لحظاتی بسیار نیرومند و بسیار سرگرم کننده بود.

اجازه دهید وارد سوالات Style Notes شویم. آخرین چیزی که خریدید چه بود؟

من از روز یادبود یک کلاه سطل بافتنی سیاه گرفتم. امروز صبح پوشیدمش من بسیار هیجان زده هستم که آن را در برنامه های هفته مد نیویورک بپوشم.

گرانترین دارایی در کمد شما چیست؟

حلقه نامزدی من جاستین خودش این کار را کرد و واقعاً خوب عمل کرد. من در طراحی مشارکت نداشتم ، اما فکر می کنم ممکن است به طور پیش فرض ذکر کرده باشم ، “اوه ، وقتی ازدواج می کنم ، چیزی می خواهم که خارج از جعبه باشد و متفاوت باشد.” او واقعاً با مردم هورسنبوه نزدیک است و آنها با اسپینلی کینکلین همکاری داشتند – او آن حلقه را برداشت و آن را سفارشی کرد.

اولین خرید عمده مد شما چه بود؟

من پنج سال پیش با مادرم در نوردستروم بودم و تازه کارت اعتباری خود را گرفته بودم. من یک جفت چکمه چرمی Via Spiga تا زانو خریدم. همه آنها را زمستان گذشته پوشیدم. مادرم می گفت: “کفش دیگری داری؟”

سبک شما در نوجوانی چگونه بود؟

من تا سالهای اول و بالاتر به مدارس خصوصی می رفتم ، بنابراین مجبور بودم لباس لباس بپوشم. وقتی به مدرسه دولتی می رفتم ، باید هر چیزی را که می خواستم بپوشم. من یک هوادار بودم ، بنابراین هر جا که می رفتم لباس شخصی ام را می پوشیدم. تعداد زیادی شلوار جین دور کمر ، خیلی ابرکرومبی-خدای عزیز. من بسیار شاداب بودم و از آن الهام گرفتم شایعه گو ، دختران گیلمور و همین So Raven، و من هنوز هم تا امروز هستم.

بچه های دیگر چه پوشیده بودند؟

آنها نیز واقعاً شاداب بودند – پیراهن های چوگان یا راه راه راگبی پوشیده بودند. در دوران خردسالی و ارشد من ، مردم شلوار جین گشاد می پوشیدند و تازه وارد اردن می شدند. من هر جفت اردن ممکن را خریدم و همه آنها را به جز Royal Blue Ones در Flight Club فروختم. شاید 150 دلار برای آنها دریافت کردم. وقتی بزرگتر شدم ، می خواستم اینها را حفظ کنم! وقتی کارم را در Hypebeast شروع کردم ، StockX را کشف کردم و می خواستم بگویم ، شوخی می کنی ؟! آیا می توانستم این همه پول بدست آورم؟

آیا از فرهنگ پاپ لحظه مد مورد علاقه خود را دارید؟

لباس های هماهنگ Destiny’s Child. آنها از دوستان الهام گرفتند که در تن ها و لباس های مشابه لباس بپوشند. یکی از دوستان دامن متناسب با لباس دوستش داشت که با لباس دوستشان همخوانی داشت. هرکسی گروه دختر خودش بود. برای تصاویر Myspace زیبا بود.

آیا بزرگترین پشیمانی مد دارید؟

من قبلاً بدون دلیل عینک می زدم. من به آنها احتیاج نداشتم. اما دو نفر از دوستانم عینک داشتند و همه اعضای خانواده من به جز من عینک می زدند. من دوست داشتم ، این بی انصافی است! آیا آنها بدون من به Lenscrafters سفر می کنند؟ قطعا نه.

کدام سبک دوست یا طراح را بیشتر تحسین می کنید؟

من شیفته کریستوفر جان راجرز هستم و نه فقط به این دلیل که او را در فروشگاه حمل می کنم. من یک استان هستم وقتی کارش را دیدم فریاد زدم شایعه دختربه من او را از خیاطی ، بافت ، رنگ ها ، نحوه کنار هم گذاشتن وسایل ، استایلش هیجان زده می کنم. این کار از ابتدا تا انتها به خوبی انجام شده است.

در حال حاضر در لیست خواسته های خرید شما چیست؟

خیلی چیزها – و جاستین فقط به من گفت که با خرید آرامش داشته باش. اول ، کفش های مارجیلا تابی تا زانو با پاشنه کوچک هستند. دوم ، یک جفت چکمه پلت فرم R13 که من واقعاً می خواهم ، آنها در سبک امضای خود ، روستایی و ناراحت کننده ساخته شده اند. همچنین این شلوارهای باری Dion Lee با بندهایی وجود دارد که می توانید روی کمرتان بگذارید ، که بریتنی اسپیرز دهه 90 را به من هدیه می دهد. و این کاپشن مشکی دو نفره پشمی Wardrobe NYC است که شاید دو سال است که به دنبالش هستم. هر بار که پول آن را دارم ، همه جا فروخته می شود. و زمانی که من باید منطقی باشم و پولم را خرج نکنم ، عکس این اتفاق می افتد: در دسترس است.

چه نام تجاری رویایی است که دوست دارید در TA حمل کنید؟

Rave Review ، مطمئناً همچنین Chopova Lowena. من آماده کشف برندهای جدید ، زیبا و معاصر هستم که هنوز آنها را نمی شناسم. این همیشه سرگرم کننده است.