تقریباً 30 سال بعد ، سیندی کرافورد تبلیغ پپسی خود را بازسازی کرد

سیندی کرافورد چند دهه است که در صنعت افسانه ای است و نه فقط به این دلیل که در 55 سالگی هنوز هم به طرز مضحکی خوش چهره است. زندگی حرفه ای او آنقدر پر از پیاده روی به یاد ماندنی ، جلد مجلات و تصاویر تجاری است ، بنابراین مقایسه همه آنها دشوار است. اما تبلیغات نمادین سودا پپسی در سال 1992 برای شرکت موفقیت بزرگی بود-و ، برای ما هزاره های سالمند ، هنوز در حافظه بلند مدت فرهنگ پاپ ما بدون اجاره زندگی می کند. و اکنون ، پوشه اسکرین شات خود را بالا بیاورید زیرا کرافورد تبلیغات پپسی را برای نسل بعدی به طور تفسیری دوباره تفسیر کرده است.

کرافورد این عکس را در اینستاگرام منتشر کرد و در آن توضیح داد که این یک پروژه خیریه برای جمع آوری پول برای بیمارستان کودکان خانواده آمریکایی در مدیسون ، WI است. او به محیط ویدئوی اصلی یعنی کافه Halfway House در سانتا کلاریتا ، کالیفرنیا بازگشت و تبلیغات تجاری معروف را از سر تا نوک نوک تیز بازسازی کرد. او یک تانک سفید کوچک با شورت های باریک ریز پوشیده است ، همراه با کفش های قرمز رنگ که باعث ایجاد یک میلیون بیداری جنسی در دهه 90 شد. پیتر ساویچ ، که در ابتدا موهای خود را با موهای غول پیکر و نرم کارامل برای این تبلیغات آرایش می کرد ، مجدداً روی صحنه رفت تا کارهای معروف خود را تکرار کند. آرایش شدید او توسط سام ویسر ، یکی از جوان ترین و درخشان ترین هنرمندان گریم امروزه در این صنعت انجام شد.

مقالات جدید خواندنی  ساویتی هالی بری را برای لباس گربه زن خود به خدمت گرفت

کرافورد همچنین توضیح داد که چرا بیمارستان کودکان مدیسون برای او عزیز است. آنجا بود که “برادرش [Jeff] تحت درمان سرطان خون قرار گرفت. ” وی سرانجام در سه سالگی و او در سن 10 سالگی بر اثر بیماری جان سپرد ، اما به خاطر او ، او می گوید که او 1 میلیون دلار برای حمایت از تحقیقات پزشکی و مراقبت از بیماران در بیمارستان جمع آوری کرده است. در حال حاضر ، او فقط این تصویر را فاش کرده است ، اما در آینده بیشتر تمسخر می کند-شاید تبلیغات کامل دیگر پپسی؟ بچه های امروز شایسته دیدن این لحظه پرنعمت روی صفحه نمایش خود هستند.