تریلر “The Matrix Resurrections”: Neo Returns

دو هفته پس از تریلر مورد انتظار برای قیام های ماتریسی این فیلم که برای اولین بار در سینماکان مورد استقبال قرار گرفت ، سرانجام نیم نگاهی به آنچه چهارمین قسمت این مجموعه برای فیلم Neo کیانو ریوز در نظر گرفته است ، دارد. او ابتدا در نقش توماس اندرسون ظاهر می شود ، در شرایط بحرانی وجودی ، زیرا او به شدت تلاش می کند هویت و گذشته خود را به یاد آورد. او حتی فراموش کرده است که تثلیث کری آن ماس را می شناسد. او به یک درمانگر با بازی نیل پاتریک هریس می گوید: “من رویاهایی داشتم که فقط رویا نبودند.” “آیا من دیوانه ام؟” به جای پاسخ دادن ، شخصیت هریس بدون هیچ کمکی به اندرسون اسلش نئو می گوید که در دفتر او این کلمه ممنوع است. در حالی که حمام می کنید ، به اندازه کافی بی حرکت به نظر می رسد که به فضا خیره شده و یک اردک لاستیکی بالای سرش را متعادل کند.

از آنجا ، تریلر کاملاً با اشعار “خرگوش سفید” هواپیمای جفرسون مطابقت دارد. به طور طبیعی ، این کار با “یک قرص شما را بزرگتر می کند / یک قرص شما را قوی می کند” شروع می شود ، که درست زمانی شروع می شود که Neo اولین کپسول آبی را دریافت می کند. درست شروع می شود ، اثر فوری است: با افزایش دانش آموزانش ، او ناگهان زنده می شود. به زودی ، او قرص قرمز را می خورد: “زمان پرواز” ، شخصیتی که بازی می کند ماتریس یحیی عبدالمتین دوم ، تازه وارد ، به او می گوید و در قالب یک کپسول نیم نگاهی به واقعیت دارد.

در ادامه موضوع “خرگوش سفید” ، نئو به زودی با نسخه ای از لوئیس کارول روبرو می شود آلیس در سرزمین عجایب و یک شخصیت با خالکوبی خرگوش (با بازی یکی دیگر از تازه واردان ، جسیکا هنویک ، “که به نئو می گوید اگر حقیقت را می خواهد دنبال او برود. سپس ، واقعاً شروع می شود: صحنه هایی مانند نئو که مهاجمان را به هوا می فرستد ، ترسناک به یک خیره می کند. هنگامی که فیلم در سینماها و HBO Max در 22 دسامبر اکران می شود ، می توانید روی تعداد زیادی از آنها حساب کنید.