تاریخچه وحشی ترین لباس های جین Dua Lipa

اگر سومین «قانون جدید» رسمی دوآ لیپا «دوستش نباش» بود، شاید چهارمین نانوشته «همیشه جین بپوش». از زمانی که در سال 2017 به شهرت رسید، ستاره پاپ آلبانیایی-بریتانیایی مورد علاقه همه علاقه خاصی به پارچه جناغی بافته شده مورد علاقه همه داشت. لیپا که فقط به شلوار جین و ژاکت بسنده نمی کند، جین را به عنوان تاپ، کت، لباس شب و روز و حتی بیکینی پوشیده است. لیپا که زمانی تار و پود یک مرد کارگر بود، توانسته است همه کاره بودن جین را به‌عنوان یک عنصر اصلی دخترانه با روش‌های جدید و نوآورانه‌ای ثابت کند. در اینجا، نگاهی به تمام روش‌هایی که Dua از طریق آن‌ها جین را در طرح‌های متنوع طراحی کرده است، می‌اندازیم.

در آوریل 2023، لیپا به اینستاگرام رفت تا یک لباس جین گاه به گاه را با حسن نیت فراگامو به نمایش بگذارد. او آن را با یک کیف سفید از برند ست کرد.

سوتین جین با دامن همسان

در حالی که در مارس 2023 در جامائیکا در تعطیلات بود، لیپا یک سوتین جین پیچیده از Givenchy را با دامن همسان به نمایش گذاشت. این لباس در واقع توسط دوست لیپا، بلا حدید، در باند فرودگاه پوشیده شد.

اگر دوران تصدی گلن مارتنز در دیزل به یک چیز معروف است، جدای از اینکه محدودیت‌های جین را بالا می‌برد، این نیز محو کردن خطوط بین «کمربند» و «دامن» است. لیپا در نوامبر 2022 یک نسخه جین از لباس ترکیبی محبوب خود را پوشید.

نمای کامل Fendi x Versace

در ماه مه 2022، لیپا با پوشیدن یک ست پرینت جین کامل از همکاری فندی و ورساچه با فنداسی، عشق خود به جین را با عشقش به لیبل‌ها مخلوط کرد. به طور طبیعی، او بالای یک مبل کاملاً ورساچه نیز قرار داشت.

لباس جین شبیه بریتنی اسپیرز

شلوار جین لحافی و کیف جین

MediaPunch/Bauer-Griffin/GC Images/Getty Images

در مارس 2022، لیپا در حالی که محدودیت‌های شلوار جین را زیر پا گذاشت، به خیابان‌های نیویورک آمد. او، با حسن نیت دیزل، نه تنها مانند یک شلوار اسکی لحاف شده بود، بلکه چکمه هایی نیز در آنها تعبیه شده بود. به طور طبیعی، او آن را با یک تاپ سوتین جین و یک کیف جین همسان ست کرد.

یک بیکینی جین و چکمه دیور

لیپا برای تولد 27 سالگی خود در سال 2022 با یک ست بیکینی با طرح جین کامل با سارافون همسان و یک جفت چکمه جین متعلق به دوران Y2K از کریستین دیور جشن گرفت.

رابرت کاماو / جی سی ایماژ / گتی ایماژ

در سپتامبر 2021 (که با دوست پسر انور حدید دیده شد)، لیپا به اختراع مجدد تاکسیدو کانادایی توسط Area اعتماد کرد که در شستشوی تیره با جزئیات سنگ های قیمتی انجام شده است.

یک تاپ پروانه جین شبیه به ماریا کری

ژست گرفتن در مقابل آثار هنری دوتایی FriendsWithYou متولد میامی، کانال لیپا TRLماریا کری با یک تاپ پروانه ای جین با شلوار همسان از Blumarine.

در آگوست 2021، لیپا یک تاپ پروانه ای دیگر در جین پوشید، این تاپ کمی کمتر شبیه کری بود.

در سال 2019، لیپا یک تاکسیدو کانادایی با شستشوی سبک ورساچه پوشید، اما برجسته‌ترین قسمت ظاهری یک جفت چکمه جین بود که با کمربند و جیب‌های خاص خود همراه بود.

Paras Griffin/Getty Images Entertainment/Getty Images

لیپا طی یک نمایش در آتلانتا در سال 2018 ثابت کرد که لباس‌های مجلسی فقط لباس کار نیستند. با چند پیچیدگی اضافه شده، آنها می توانند لباس صحنه نیز باشند.