تاریخچه تصویری عکاسی های اینستاگرامی بیانسه

تا حدودی شوکه کننده است که بیانسه ، از همه مردم ، هنوز نتوانسته است شروع به کار با حساب اینستاگرام خود کند. این موسیقیدان افسانه ای به طور مشهور از تصویر خود محافظت می کند ، و با این حال عکس های مناسب او برای اولین بار در سال 2012 شروع به ارسال کرد همچنان آنلاین هستند. گفتن اینکه آنها از آن زمان به بعد کاملا جدیدی رسیده اند ، به ویژه در آستانه چهلمین سالگرد تولد بیانسه در روز جمعه. او اکنون مرتباً عکاسی می کند تا ده ها یا چند ظاهر متفاوت را در یک گروه به اشتراک بگذارد ، بهتر است آن را در تمام شکوه خود به نمایش بگذارد. (عکس اخیر او از ظاهر کریستوفر جان راجرز ، همراه با کیف Telfar ، عملاً اینترنت را خراب کرد.) در این مرحله ، آنها آمده اند تا عکس های رسمی رویداد را جایگزین کنند و حتی ممکن است با تبلیغات یا سرمقاله Ivy Park اشتباه گرفته شود. همین را نمی توان در مورد پیشینیان آنها گفت ، که به نظر می رسد به همان اندازه زمان و انرژی صرف کرده اند – فقط به شیوه ای کاملاً متفاوت. در اینجا نگاهی به سیر تکاملی که اکنون به خودی خود یک رسانه است بیاندازید.

در حال ارائه اولین عکس مناسب که در Beyonce @بارگذاری شده است.

پس از یک دوره پایبندی به فرمول از پیش تعیین شده ، او به سراغ روش خاص خود برای به اشتراک گذاری چندین تصویر رفت.

شما فکر می کنید که زیرنویس می تواند بینشی از حداقل یکی از تفکرات بیانسه در اینجا ارائه دهد ، اما چنین اقبالی وجود ندارد: “اگرچه ما برای یافتن زیبایی زیبا به سراسر جهان سفر می کنیم ، اما باید آن را در خود حمل کنیم یا آن را پیدا نکنیم.” نقل قول رمزآلود رالف والدو امرسون را می خواند.

در دوران پیش از چرخ فلک ، بیانسه به سادگی تا آنجا که ممکن بود بیانسه را در همان پست فشرد.

بیانسه (یا مدیر رسانه های اجتماعی او) با کمک کمی از فتوشاپ ، تمام تلاش خود را کرد تا نقاشی روی کیف دستی خود را تکرار کند.

فیلمبرداری مادر و دختر یک ژانر فرعی دیگر است. در اینجا ، بی با بازی نقش مار مارک گوچی آن را بازیگوش و در عین حال بالا نگه داشت.

بیانسه مطمئن شد که کفش های صورتی رنگ خود را با یک کولاژ مصور از دست ندهید.

هرکسی که در این ماه اینستاگرام خود را اجرا می کرد ، همه چیز را ترک کرد و در عرض چند روز مجموعه ای از ظاهرها را در انواع مختلف منتشر کرد.

دست بی بدن چه خبر است؟

در اینجا یکی از اولین برجستگی های واقعی بیانسه – بخشی از دو چرخ فلک پر از موهای باشکوه است.

بیانسه پیش از اهدای جوایز گرمی 2018 ساده صحبت کرد و تمرکز خود را روی لباس نیکلاس جبران گذاشت که 100 ساعت طول کشید. حداقل ، در ابتدا …

در حالی که آن عکس مستقل بود ، او بعداً یک چرخ فلک پر از نگاه های دیگر به گروه خود ارسال کرد – و همانطور که پیروانش به سرعت متوجه شدند ، تصادفی نکردند که زن تصادفی در حضور او فاصله می گیرد.

تصویر فوری بیانسه از شورت های کوتاه جین بلند او ممکن است جلد آلبوم باشد.

چرا بیانسه احساس می کرد مجبور است حاشیه های مشکی چشمگیری را به این عکس عالی بیافزاید؟ ما هرگز نمی دانیم

بیانسه دوباره یورگن تلر را با در آغوش کشیدن فلاش هدایت کرد.

بیانسه مراقب بود در این گروه برجسته سفید بالمین پیش از کسب عنوان سرگرمی سال در پنجاهمین دوره جوایز NAACP ، ژست بگیرد.

نگاهی اولیه به نبوغ کی جی مودی ، صاحب سبک پشت جدیدترین پست های بی در اینستاگرام.

“مالیبو بی” به نوعی حتی موفق تر از “باربی بی بی مالیبو” بود که او در اواخر امسال به اشتراک گذاشت.

بیانسه شروع به گرفتن عکس های بازیگوشانه با بسیاری از جذابیت کامل خود کرده است.

بیانسه حداقل 17 عکس از این ظاهر منتشر کرد و بیش از 100 میلیون نظر حاوی ایموجی های آتش کنتس جمع آوری کرد.

برای تابستانی پر از بازدید آماده شوید. مد توییتر هنگامی که بی ناگهان برای اولین بار در یک ماه گذشته به اینستاگرام بازگشت ، فریاد خود را از دست داد تا هم به کیف های Telfar و هم به عنوان طراح تازه کار کریستوفر جان راجرز فریاد بزند.

بی بر مینی لباس مارا هافمن با حاشیه های متناسب تأکید کرد ، که مطمئناً ظاهری هنری تر از لباس های قبلی خود با مشکی چشمگیر ایجاد کرد.

حتی زمانی که بیانسه به “BarBey” تبدیل شد ، دوناتلا ورساچه نیز نمی توانست به چشمان خود اعتقاد داشته باشد ، با یک جام مسافرتی ورساچه با روکش کریستال 1100 دلار.

مقالات جدید خواندنی  خلاصه فصل 4 "جانشینی"، قسمت 7: دوستداران خود را رها کنید