بیانسه روز ملاقات خود را با یک قایق بادبانی فوق العاده سپری کرد

بین هفته مد نیویورک ، VMA های یکشنبه شب و Met Gala دوشنبه شب ، به نظر می رسید تنها سلبریتی هایی که طی چند روز گذشته در نیویورک نبوده اند یا واکسینه نشده اند یا بیانسه. و در حالی که بسیاری هرگز حتی نمی خواهند آنا وینتور را به طور عمومی رد کنند ، نوازنده مشهور غایب با صدای بلند و افتخار می گوید که او نامزدی قبلی داشته است: تعطیلات خانوادگی در ایتالیا ، جایی که ظاهراً در طول زمان زندگی خود در یک قایق بادبانی بوده است. به

بیانسه اظهار داشت که دوشنبه بعد از ظهر از فرش قرمز مت گالا استفاده نخواهد کرد ، همان لحظه ای که همه در پشت صحنه خود در حال آماده سازی گلم خود بودند. از سوی دیگر بیانسه سه مورد از عکس های خودکار خود را که شامل 23 تصویر است ، ارسال کرد. تا کنون ، اثری از بیکینی نبوده است. در عوض ، او والنتینو سفارشی ، دیوید کومای سفارشی و یک رومپر نسبتاً معمولی از روون رز پوشیده است – بدون ذکر گردنبند طلا و چوکر الماس طبقه ای. اگر یکی از آنها توسط Tiffany & Co. ، شریک تازه پیدا شده اش بود ، بی به آن اشاره نمی کرد. اگرچه او آخرین کمپین مشترک خود و همسرش را در روز سه شنبه (روز بعد از شروع آن) ارسال کرد.

تاخیر بیانسه قابل درک بود. بعداً در همان روز ، او مجموعه کاملاً جدیدی از عکس ها را منتشر کرد که ثابت می کرد هنوز در تعطیلات به سر می برد ، اگرچه فقط از پس زمینه قایق بادبانی می توان تشخیص داد. این نوازنده 40 ساله به نظر می رسد آماده است تا در مهمانی در یک گروه سبز پاستل از Balmain ، با لب قرمز پررنگ ، گوشواره های Lorraine Schwartz و عینک های آفتابی شبانه که به عنوان یادآوری انتشار آینده ماتریس 4به لوبوتین هایی که او برای صعود به آن پوشیده بود ، می پوشید و ممکن است چندین داستان قایق بادبانی با رنگ سبز پاستل مطابقت داشته باشد ، در حالی که کیف مستطیلی او اسکار د لا رنتا یک طلای براق بود.

بیانسه هنوز عکاسی را در یکی از عکاسی های گاه به گاه اینترنتی و همیشه شگفت انگیز خود در اینستاگرام برچسب گذاری نکرده است. این بار ، هویت آنها نمی تواند مرموزتر باشد. عکسها به وضوح از داخل خانه (er ، قایق بادبانی) می آیند ، به این معنی که هرکسی که باشد باید یا به اندازه کافی به کارترز نزدیک باشد تا در وایکای خانوادگی به آنها بپیوندد یا خود کارتر. شاید دلیل این که بیانسه اعتبار خود را نداده این است که دختر بسیار زودرس او ، بلو آیوی نه ساله ، هنوز در اینستاگرام حضور ندارد.