بیانسه در لباس مجلسی الکساندر ووتیه به خوراک اینستاگرام ما می پردازد

بیانسه واقعاً گفت: “این فصل وحشتناک را فراموش نکنید ، من آماده شادی هستم” وقتی او گروهی از عکسها را در استوری اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت و لباس شخصی سفارشی الکساندر ووتیه را پوشید که ثابت می کرد کریسمس امسال زود آمد ، و بیانسه هدیه.

این خواننده در راه پله های هری بار در هتل مایفر لندن عکس گرفت و لباس خود را به نمایش گذاشت که دارای یقه ی مشکی رنگی بود که روی نیم تنه و دامن سبز ساتن قرار گرفته بود و شکافی روی ران او حرکت می کرد. او ظاهر خود را با پاشنه های طلا ، تعداد زیادی الماس و یک لب قرمز روشن به پایان رساند و واقعاً ظاهر کریسمس را تثبیت کرد.

تعطیلات بیانسه در لندن پس از آن اتفاق می افتد که او و جی زی چند هفته را در یک قایق بادبانی گذراندند و چهلمین سالگرد تولدش را جشن گرفتند. این زوج سپس به لندن رفتند تا در جشنواره فیلم BFI در لندن شرکت کنند ، در آنجا در اولین نمایش Netflix وسترن تهیه کننده Jay-Z شرکت کردند. سخت تر سقوط می کنند. در حالی که جی زی از آن زمان برای اولین نمایش فیلمش به لس آنجلس بازگشت ، مشخص نیست آیا بیانسه به او پیوسته است و در حال تمرین هنر “برنامه های بعدی” است یا در انگلستان ماند تا این عکس های پر زرق و برق را بگیرد.

مقالات جدید خواندنی  بهترین رژلب ها ، براق ها و بالم ها برای پاییز