بهترین ژل، پودر و مداد ابرو در بازار

اگرچه اغلب به عنوان بخشی از آرایش روزمره نادیده گرفته می شود، ابروها توانایی غیرقابل انکاری در قاب کردن چهره دارند. با آموزش های بی نهایت موجود و هزاران محصول جدید نوآورانه در بازار، هرگز زمان بهتری برای به روز رسانی کم ارزش ترین ابزار موجود در کیف آرایش شما وجود ندارد: مداد ابرو، ژل، موم، مومیایی کردن یا پودر. چه به طور طبیعی از یک مجموعه کامل برخوردار باشید که فقط به کمی رام کردن نیاز دارد، با عواقب ناشی از اشتیاق بیش از حد به کندن دست و پنجه نرم می کنید، یا به دنبال ایجاد یک ظاهر جسورانه و پر شده باشید، چیزی فقط برای شما وجود دارد (حتی عاشقان زرق و برق!). از سبک‌ترین ژل شفاف Espressoh (یک مارک ایتالیایی با محصولات کم‌کلیدی که ما در حال حاضر عاشق آن هستیم) تا کلاسیک‌های رنگ‌دانه‌شده از Anastasia Beverly Hills و Glossier، در اینجا محصولات آزمایش شده و مورد علاقه ما برای شکل دادن به ابرو هستند.

به طور کلی بهترین

این پوماد قابل اجرا از آناستازیا بورلی هیلز توسط هنرمندان حرفه ای و آماتور به دلیل توانایی آن در مجسمه سازی، شکل دادن و پر کردن حتی کم حجم ترین ابروها مورد علاقه است.

بهترین ژل شفاف

ژل سبک اسپرسو مات را خشک می کند و برای نگه داشتن هر موی سر جای خود، حتی در روزهای گرم تابستان عالی است.

بهترین ها برای کار با جزئیات

برای داشتن ظاهری کاملا طبیعی، روی موهای کوتاه جلوی ابرو تمرکز کنید. عصای کوچک شارلوت تیلبری برای پر کردن آنها فوق العاده است.

بهترین پوماد

Glossier’s Boy Brow از زمان عرضه به دلایل خوبی یک محصول محبوب بوده است. فرمول موم رنگی سبک وزن، چسبندگی نرم و شستشوی نه چندان شدید رنگدانه را ارائه می دهد.

بهترین ها برای رشد

اگر ابروها (یا مژه های شما) آنقدر که می خواهید براق نیستند، سرم تایپولوژی به طور طبیعی موهای شما را تغذیه می کند و به رشد بیشتر و قوی تر آنها کمک می کند.

بهترین ها برای آن ظاهر چند لایه

موم/ژل-هیبرید Refy دارای فرمول و گرز منحصر به فردی است که به حالت دادن و تراشیدن ابروهای شما به جلوه ای چشمگیر کمک می کند.

بهترین ژل فیبر

ابروهای کم پشت؟ نگران نباشید – این ژل از Milk Makeup پر از الیاف توخالی است تا در عین حال کمی رنگ اضافی به ابروهای شما جلوه طبیعی بدهد.

بهترین مداد

نوک دقیق و برس تعبیه شده روی این مداد ابروها را پر کرده و رام می کند، در حالی که هایلایتر اسفنجی مخفی کمک کمی به کانتورینگ می کند.

بهترین ضد آب

به دنبال یک ترکیب کلاسیک مداد و قلم مو هستید که حتی پس از غوطه ور شدن در استخر تکان نخورد؟ این فرقه مورد علاقه Benefit همیشه این کار را انجام می دهد.

بهترین گزینه داروخانه

نوک مثلثی روی مداد L’Oréal به هدایت رنگدانه کمک می کند و ابروی پرتر و نرم تر ایجاد می کند. قرقره در طرف مقابل به سرعت با هم ترکیب می شود تا ظاهری بی دردسر داشته باشد.

بهترین پودر

اشتباه نیست که آناستازیا بورلی هیلز برای دومین بار در این لیست ظاهر می شود – دوتایی پودری آن ها ابروهای کرکی و طبیعی رویاهای شما را در 11 سایه فراگیر به شما می دهد.

برای پاپ اضافی

بعد از اینکه ابروهای خود را به خوبی اصلاح کردید، بهترین راه برای نشان دادن آنها این است که قوس پوست زیر آنها را برجسته کنید. مداد Chantecaille یک رنگ روشن و کمی هلویی است که به اندازه کافی برجسته می کند.

برای یک نگاه آماده مهمانی

اگر ابروهای شما ویژگی مورد علاقه شما هستند (همان) چرا راه بیشتری را طی نکنید و واقعاً آنها را با زرق و برق برجسته نکنید. ژل ابرو براق درباره چهره، ابروها را در جای خود نگه می دارد و درعین حال به درخشش بسیار شایسته می افزاید.