او مد را خیلی دوست دارد

مایلی سایرس ممکن است یکی از پرفروش‌ترین تک‌آهنگ‌های سال را در «گل‌ها» داشته باشد، اما او به این زودی‌ها برای اجرای آن آماده نیست. در مصاحبه اخیر با بریتانیا ووگ، او عدم رضایت خود را از تور توضیح داد و گفت که ترجیح می دهد خلاقیت خود را از طریق رسانه های دیگر هدایت کند.

«بعد از آخرین [headline arena] نشان می دهد که من انجام دادم [in 2014]، من به نوعی بیشتر به عنوان یک سوال به آن نگاه کردم. و من نمی توانم. نه تنها “نمی توانم”، زیرا نمی توانم توانایی شماست، بلکه خواسته من است.” «آیا می‌خواهم زندگی‌ام را برای لذت یا رضایت دیگران به غیر از خودم زندگی کنم؟ میدونی چیه…”

کوروش سپس برای شفاف سازی بیانیه اصلی خود به اینستاگرام رفت و توضیح داد که اگرچه عاشق اجرا و ارتباط با طرفدارانش است، اما در حال حاضر تور در راس اولویت های او قرار ندارد. اما کوروش همچنین به یک عامل اشاره کرد که برای فردی با مهارت سبک او توجه جدی است: حمل و نقل مد آرشیوی. این خواننده توضیح داد: «این نگاه‌هایی که من می‌گردانم، خوب سفر نمی‌کنند. “ظاهر آرشیوی تا نمی شود.”

کوروش درست می گوید – قطعات آرشیوی نیاز به سطح خاصی از دقت و توجه دارند که وقتی فردی روزانه در شهرها حرکت می کند و در اتوبوس مانور می دهد، به سختی می توان آن را در تور به دست آورد. بسته به سن برخی از لباس‌ها، حتی ممکن است نیاز باشد که در دمای خاصی نگهداری شوند یا با دستکش استفاده شوند (مانند لباس مرلین مونرو کیم کارداشیان در مت گالا). این به معنای فرسودگی و پارگی با اجرای شب به شب در آنها نیست.

در حالی که خواننده از سال 2014 در تور حضور نداشته است (او برای آلبوم 2020 خود توری نداشته است. قلب های پلاستیکی یا) نگاه‌های آرشیوی او برای رویدادهای اخیر از نوع ستاره‌های پاپ در تور بوده است. او برای ویژه شب سال نو خود، ظاهر آرشیوی زیادی به تن داشت: ورساچه قدیمی دهه 2000، ایو سن لوران دهه 90، و یک لباس کوچک تام فورد برای گوچی. او همچنین شیفته دیور دوران جان گالیانو است.

گوچی بهار/تابستان 1996.

NBC/NBCUniversal/Getty Images

بهار/تابستان ورساچه 2006.

NBC/NBCUniversal/Getty Images

در حالی که اکثر هنرمندان پس از موفقیت تور جهانی را آغاز می کردند تعطیلات تابستانی بی پایان، کوروش همیشه به ضرب طبل خودش راهپیمایی کرده است – و این چیزی است که ما در مورد او دوست داریم. ما همچنین از تعهد او به مد آرشیوی قدردانی می کنیم.

البته کوروش به توضیح برخی استدلال های غیر مد نیز پرداخت: «فقط نمی خواهم در اتوبوس در حال حرکت بخوابم. در حال حاضر بهترین چیزی برای من نیست، [and] اگر حرفه‌ام را دنبال کرده‌اید، می‌دانید که من همیشه تغییر می‌کنم و احساسم در مورد آن نیز می‌تواند.»