اولین نظرات برای The Idol ترکیبی و مشکوک است

خود را برای گفتمان آماده کنید: سریال تلویزیونی جنجالی سام لوینسون، بت اولین نمایش جهانی خود را دوشنبه شب در جشنواره کن انجام داد و اولین بررسی ها تأیید می کند که سریال به همان اندازه، اگر نه بیشتر از اولین سریال او، جرقه خواهد زد. رضایت.

اگر نشنیده اید، بت این فیلم «زیباترین داستان عاشقانه در کل هالیوود» را روایت می‌کند، با آبل (که قبلاً «The Weeknd» نامیده می‌شود) تسفایه نقش یک رهبر فرقه‌ای را که دستکاری‌گر چیره دستی است، بازی می‌کند که جوسلین (لیلی-رز دپ) ستاره متزلزل پاپ را به اعماق مدار پلید خود می‌کشاند. از زمانی که برای اولین بار اعلام شد، این پروژه در جنجال فرو رفت و در ماه مارس به اوج خود رسید رولینگ استون گزارشی مبنی بر یک محل کار سمی و سریالی که در حال تبدیل شدن به “پورن شکنجه جنسی” بود. همانطور که یک منبع تولید ناشناس گفت RS“این یک نمایش در مورد زنی بود که خود را از نظر جنسی پیدا می کرد، تبدیل به یک نمایش در مورد مردی شد که به این زن سوء استفاده می کند و او آن را دوست دارد.” هم دپ و هم تسفایه از آن زمان این ادعاها را به چالش کشیده اند.

اکنون که تعداد انگشت شماری از منتقدان کن دو قسمت اول سریال را که در 4 ژوئن (4 ژوئن) روی HBO Max پخش می‌شود، دیده‌اند، اتفاق نظر چیست؟ تا کنون، این نمایش در Rotten Tomatoes با امتیاز 17% نمایش داده شده است و نظرات منتقدان متفاوت است، اما عمدتاً با شک و تردید، با تمجید از اجراها و کمتر برای نوشتن. در تنوع، پیتر دبروژ می‌نویسد: «به نظر می‌رسد که فیلمنامه برای فریب دادن مخاطبان طراحی شده است تا فکر کنند در حال مشاهده عملکرد هالیوود هستند، در حالی که بسیاری از آن به کلیشه‌های بی‌هوده برگرفته از رمان‌های سیدنی شلدون و پورن‌های نرم‌افزار تبدیل می‌شود. دختران نشان می دهد حداقل یک حجاب نازک بود همه چیز درباره حوا بازسازی، در حالی که بت مانند یک فانتزی مردانه زننده بازی می کند.”

مقالات جدید خواندنی  The 5-Second Trick For Psychology Clinic

دبروژ می افزاید: «هر چه بیشتر [Tesfaye’s Tedros] به عنوان تأثیری بر جوسلین در قسمت های پیش رو ظاهر می شود، هر چه فضای کمتری برای آن وجود داشته باشد بت تظاهر به اینکه دارد استقلال این خواننده در معرض خطر را جشن می گیرد – به عنوان یک هنرمند یا به عنوان یک زن. تدروس به او می‌گوید: «موسیقی پاپ مانند اسب تروای نهایی است» و همین را می‌توان در مورد سریال‌های تلویزیونی هیجان‌انگیز نیز گفت: آنها می‌توانند وسیله‌ای برای نقد اجتماعی خرابکارانه باشند. مشکل اینجاست که جهان بینی لوینسون فاسد به نظر می رسد. برای قویتر کردن جوسلین نباید تنزل و رنج لازم باشد. رضایت تماشاگران از رفتار شرم آور او با شخصیت دپ تعجب نخواهند کرد، زیرا هم او و هم سریال در زیر انگشت شست The Weeknd گیر افتاده اند.

در ضرب الاجلدیمون وایز می نویسد: «تا زمانی که بیشتر ندانیم، قضاوت ارزشی در مورد اخلاق و اخلاق، یا به طور اساسی تر، بحث در مورد نگاه مرد و حقوق بدن زن که مانند اژدر مخفیانه در آب می آیند، دشوار است. با این حال، به نظر می رسد، دپ بسیار جذاب با، به بیان ملایم، یک اجرای بسیار جنسی است که همچنین پایه ای و اغلب آسیب پذیر است، و به طرز ناراحت کننده ای به خطوط ظریف بین پورن و هنر، قدرت و استثماری می پردازد که با زنان جوان در موسیقی مواجه شده است. صنعت سال‌هاست.»

یکی از معدود منتقدان زن برای نقد و بررسی بتترز لاکسون در برخورد دهنده، برداشت ساده تری داشت:[S]سنها، مانند جایی که تدروس با صحبت های کثیف ناشیانه به جوسلین دستور می دهد، احساس می کند که توسط یک پسر 15 ساله نوشته شده است. این فانتزی است، اما به سختی الهام گرفته شده است… چیزی که لوینسون به عنوان تحریک آمیز و خرابکارانه درک می کند، بسیار ضعیف است. چگونه یک نمایش با این همه برهنگی، جنسی و اروتیسم می تواند اینقدر بی مزه باشد؟ هیچ ماده ای پشت سبک او وجود ندارد. شاید در قسمت‌های بعدی با یادگیری بیشتر در مورد تدروس، موارد بیشتری مطرح شود، اما صرفاً نشان دادن مقدار زیادی برهنگی یا رابطه جنسی کافی نیست. سبک لوینسون به طور کامل نمایش داده می شود، و گاهی اوقات کار می کند، اما چه با طراحی و چه به دلیل نقص ویرایش، قسمت ها به هم ریخته هستند. نمایشی درباره یک ستاره پاپ که به آرامی از هم می پاشد باید تنش ذاتی داستان را افزایش دهد.”

مقالات جدید خواندنی  آیا راه حل Argireline The Ordinary 10٪ واقعاً "بوتاکس در بطری" است؟

لاکسون با دادن درجه D به سریال اضافه می‌کند: «دپ در نقش جوسلین خوب است، اگرچه این نقش دقیقاً چالش‌برانگیزترین قسمت برای بازی نیست. بیشتر شخصیت او و برداشتی که از او به دست می‌آید بر اساس لباس‌هایش و نحوه نگاه کردن دوربین به او است. این او را جنسی می کند، و در مورد منحنی ها و زیبایی او وسواس دارد. اگر تا به حال تعریف کتاب درسی از نگاه مردانه وجود داشته باشد، فقط باید به چگونگی آن نگاه کنید بت جوسلین را می بیند.»

ریچارد لاوسون در نمایشگاه Vanity Fair دید کمی بخشنده‌تر داشت و نوشت: «مطمئنم عمداً می‌گوید که در یک صحنه ما جوسلین را می‌بینیم که تماشا می‌کند. غریزه اولیه، یکی از تاج جواهرات رونق هیجان انگیز وابسته به عشق شهوانی قرن گذشته. شاید این تنها چیزی است که واقعاً به ما ارائه می شود: داستانی تلخ از رابطه جنسی که ترسناک شده است، با لباس محلی بصری Wunderkind du jour تلویزیون. با این حال، به نظر می رسد که نمایش خود را بسیار جدی می گیرد.

«فقط به دو قسمت اول با هیچ تصوری مبنی بر اینکه در شرف دیدن چیزی شگفت‌انگیز و متجاوز هستید، نزدیک نشوید. شاید این چیزها در قسمت های بعدی بیاید، اما تا اینجا، بت او نتیجه می‌گیرد که بیش از آن ۴۰ نفر برتر است که نمی‌تواند مربع‌ها را تکان دهد.