ال فانینگ، کیم کارداشیان و موارد دیگر را در جوایز مد روز پیش رو ببینید

ستارگان یکشنبه شب در هتل بورلی هیلز برای ردیف اول روزانههفتمین جوایز سالانه مد لس آنجلس. این رویداد تقاطع هالیوود و مد را جشن گرفت و از طراحان، برندها، استایلیست ها و هنرمندان در مرکز این دو جهان تقدیر کرد. در مراسمی شیک که توسط پرهیاهوترین نام مد در حال حاضر برگزار شد، معمار تصویر و سوپراستایلیست مشهور به تازگی بازنشسته Law Roach.

لیست مهمانان پر از نام های بزرگ بود، از جمله ال فانینگ، که مجله سال را به دبلیو سردبیر سارا مونوز. برای این مناسبت، فانینگ یک بلوز ماکسی سفید و دامن مشکی از پاییز/زمستان 2023 Givenchy انتخاب کرد و به شوخی گفت که گلم او ادای احترام به Moonves است که از 15 سالگی می شناسد. “من موهایم را مانند او پوشیدم و یک لب قرمز امشب، زیرا او همیشه این کار را در رویدادهای بزرگ انجام می دهد، بنابراین ما با هم هماهنگ هستیم. گوئینت پالترو، که G. Label او توسط Goop به عنوان برند برتر سال قدرت‌هاوس شناخته شد، ظاهری مشابه ساده و در عین حال آشکارتر داشت. این بازیگر جایزه خود را با یک شلوار برهنه و یک بند همسان با یک یقه یقه اسکی شفاف و آستین دریافت کرد.

ال فانینگ و سارا مونوز

استفانی کینان/گتی ایماژ برای Daily Row

Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic/Getty Images

از دیگر شرکت‌کنندگان می‌توان به بری لارسون اشاره کرد که به تناسب لباسی با پولک قرمز رنگ Rodarte به تن داشت تا کیت و لورا مولوی را به عنوان طراحان سال معرفی کند. به همین ترتیب، تیانا تیلور در لباس کرست Mônot با چاک بلند به افتخار طراح برند، Eli Mizrahi، که جایزه برند نوظهور سال را به خانه برد، غیر قابل چشم پوشی بود. مگان فاهی، برنده استایل برک‌آوت استایل نیز در این مراسم حضور داشت که با کت شلواری مشکی، شلوار سایز بزرگ و ژاکت بلند از والنتینو حاضر شد.

بری لارسون با کیت و لورا مولوی از رودارت

مایکل کواک/گتی ایماژ سرگرمی/گتی ایماژ

تیانا تیلور با الی میزراهی از مونو

مایکل کواک/گتی ایماژ سرگرمی/گتی ایماژ

مونیکا شیپر/گتی ایماژ سرگرمی/گتی ایماژ

با این حال، این به سختی پایان شرکت کنندگان در لیست A بود. مایلی سایرس از پشت سر خورد، حمایت خود را از استایلیست خود بردلی کنت که در این مراسم مورد تجلیل قرار گرفت. در همین حال، کیم کارداشیان تصمیم گرفت که در مرکز صحنه قرار گیرد و با دخترش، نورث وست، روی فرش قرمز راه برود، قبل از اینکه به آرایشگر قدیمی خود، کریس اپلتون، جایزه هنرمند مو را اهدا کند. کارداشیان یک دامن خاکستری ریک اوونز بهار/تابستان 2023 و یک تاپ ساده باندو پوشیده بود، که تمرکز را روی یک چوکر بزرگ و نقره ای جان گالیانو برای دیور از سال 2003 گذاشته بود که تمام گردن او را احاطه کرده بود. وست، در عین حال، با پوشیدن کت و شلوار مشکی و چکمه های Dolce & Gabbana، همه چیز را حرفه ای نگه داشت. او روی صحنه به مادرش ملحق شد و به تماشاگران گفت: «حرفی نیست. کریس اپلتون بهترین است.»

کیم کارداشیان و نورث وست

استفانی کینان/گتی ایماژ سرگرمی/گتی ایماژ

کیانو ریوز که اخیراً به همراه شریک زندگی خود الکساندرا گرانت در گالا LA MOCA شرکت کرده بود، برای اهدای جایزه فشن ویژنر به استایلیست قدیمی خود، جین یانگ، نیز یک ظاهر غافلگیرکننده داشت. یانگ در طول سخنرانی خود گفت: «مد یکی از اشکالی است که همه هر روز فرصتی برای بیان اینکه چه کسی هستند دارند، و کاری که احساس می‌کنم انجام داده‌ام این است که به افراد زیادی اجازه داده‌ام که اجازه بدهند. آنها خودشان باشند.»

جین یانگ و کیانو ریوز

Tommaso Boddi/Getty Images Entertainment/Getty Images

مقالات جدید خواندنی  کلید و پریز هوشمند ؛ ارمغان آور امنیت و آسایش بیشتر ساکنین خانه