افراد مشهور در Coachella الهام زیادی از مد تابستانی ارائه کردند

نوازندگان، مدل‌ها، اینفلوئنسرها، افراد مشهور – و البته عاشقان موسیقی از همه نوع – برای اولین اجرای جشنواره سالانه کواچلا در آخر هفته گذشته به صحرای کالیفرنیای جنوبی هجوم آوردند. جایی که در سال‌های گذشته، کواچلا تحت تأثیر آنچه به عنوان «مد جشنواره» شناخته می‌شود، در سال 2023 شاهد بودیم که کنسرت‌کنندگان و اجراکنندگان به طور یکسان ظاهراً راحتی خود را بر تاج گل و چکمه‌های پاشنه دار ترجیح می‌دهند. در عوض، آن‌ها شکل‌ها و رنگ‌های آزموده‌شده و واقعی را برای آخر هفته کواچلا خود انتخاب کردند و به همه ما که از دور تماشا می‌کردیم، اجازه دادند تا در تابستان امسال سیلوئت‌های راحت و کلاسیک خود را انتخاب کنیم. لوکس کدگذاری شده و آرام رسما وارد محوطه جشنواره شده است.

البته، ما ظاهر مورد علاقه ای از آخر هفته داشتیم که به عنوان الهام بخش کمد لباس های تابستانی خودمان بود. هر دو روزالیا و بلک پینک با پوشیدن نوارهای صورتی اثیری اجرا کردند – روزالیا در استودیوی آکنه سفارشی و بلک پینک در دلچه و گابانا سفارشی. روزالیا گردگیر صورتی خود را با شلوار ساق موتوری چرمی ست کرد – و در حالی که در گرمای ماه جولای از چرم استفاده نخواهیم کرد، مینی ژولیده Blumarine جایگزین عالی و جذاب برای ظاهر تابستانی الهام گرفته از کوچلا است.

عکس فریزر هریسون/گتی ایماژ برای کواچلا

عکس فریزر هریسون/گتی ایماژ برای کواچلا

کندال جنر در جشن بیستمین سالگرد Revolve و آغاز هفته Coachella، در جشنواره Revolve با لباسی سفید و بلند میانی و یک صندل The Row بنددار و سفید حضور یافت. در حالی که یک لباس شفاف و صندل پاشنه دار دقیقاً مناسب صحرا نیستند، اما در خیابان های شهر عملکرد خوبی دارند. در نسخه ظاهری خود، ما یک پیراهن کشدار و یک کفش The Row کمی قوی‌تر را انتخاب می‌کنیم.

مقالات جدید خواندنی  جشنواره بین المللی فیلم ونیز 2021: ورودهای فهرست A را ببینید

جنر همچنین کاملاً مخالف این ظاهر – یک تاپ و شلوار مشکی از سنت آگنی – را به عنوان لباسی آرام‌تر برای حضور در پاپ آپ 818 خود در رویداد Revolve پوشید.

اما چمبرلین برخی از نکات کاربردی را به لباس روز اول خود اضافه کرد – یعنی جلیقه و کیفش با جیب های زیاد. اگر تابستان امسال شب در بیابان نیستید، می توانید شماره Elena Velez را انتخاب کنید، اما جیب ها را نگه دارید.

تیانا تیلور به ما انرژی شلوار گشاد داد – شکلی که برای ست کردن با تاپ بیکینی برای تابستان عالی است.

عکس توسط Gonzalo Marroquin/Getty Images برای REVOLVE

کالی اوچیس که با Tyler the Creator، Don Toliver و Omar Apollo اجرا داشت، به همه ما در مورد نحوه استایل کردن دامن‌های مینی آموزش داد. چکمه‌های جین همسان ظاهر را کامل می‌کرد، در حالی که اکسسوری‌های پروانه‌ای مناسب برای تابستان، لباس و موهای او را تزئین می‌کردند.

عکس از کریستوفر پولک/ورایتی از طریق گتی ایماژ

عمر آپولو تی شرت کلاسیک جین و سفید خود را با اکسسوری قرض گرفته شده از شما ست کرد مادربزرگ: روسری ابریشمی اگر رویای سواحل ایتالیا را می بینید، روسری پرادا با آبرنگ گلدار برای تزئین سرتان مناسب است. برای انتخابی همه‌کاره‌تر، این قطعه توتم دو رنگ می‌تواند به عنوان روسری سر، گردن یا شانه برای آن شب‌های سرد تابستان عمل کند.

عکس مونیکا شیپر/ گتی ایماژ برای کواچلا

چکمه‌های استیتمنت هر ساله در جشنواره جلو و مرکز هستند، حتی در گرمای صحرا – با مدل‌هایی مانند Adut Akech و Shanina Shaik که هر دو آن را با چکمه‌های مشکی و سبک وسترن و آملیا گری با چکمه‌های رزمی توری پوشیده‌اند. برای یک تابستان در شهر، یک چکمه کوتاه‌تر و مجاور غربی کفایت می‌کند، مگر اینکه از علاقه‌مندان به چکمه‌های بلند در تمام طول سال باشید، در این صورت Ann Demeulemeester مناسب شما خواهد بود.

عکس از استیون سیمیونه/گتی ایماژ
عکس توسط Rachpoot/Bauer-Griffin/GC Images
عکس از Vivien Killilea/Getty Images برای REVOLVE)

مقالات جدید خواندنی  برنامه تلویزیونی "نیت ظالمانه" به زودی ذهن شما را به هم می زند