آنیا تیلور جوی به ترس باز می گردد

نه ، آنیا-تیلور جوی هفته گذشته در ونیز به دنبال سرگرمی در سبک مد دیور نبود ، او در رژه پروژه های جدید جدیدترین کار خود را تبلیغ می کرد ، دیشب در سوهو پیگیری کارگردانی ادگار رایت در سال 2017 راننده بچه تقریباً از زمان انتشار تیزر اولیه در ماه مه ، یک فیلم پاییزی بسیار مورد انتظار بود و اکنون ، ما بالاخره یک تریلر کامل داریم.

این فیلم که در 29 اکتبر در سینماها اکران می شود ، بازی می کند جوجو خرگوش توماسین مک کنزی در نقش الویز ، دانشجوی مد روز مدرن که آماده الهام گرفتن از شهر و دوره مورد علاقه خود است: لندن در دهه 60. در آپارتمان کمیاب و طبقه آخر او شروع به دیدن چشم اندازهایی می کند که او را به همان زمان باز می گرداند ، جایی که او با سندی تیلور-جوی و دوست پسرش ، جک ، با بازی مت اسمیت ، آشنا می شود. تاج شهرتبه آنچه به نظر می رسد یک عاشقانه گردابی بین این دو است ، به سرعت تاریک می شود ، قبل از اینکه در نهایت به مرگ ختم شود. الویس در حال حاضر وظیفه خود را بر عهده دارد تا پرونده بسیار سرد را باز کند و سرانجام قاتل سندی را به دادگاه برساند.

نقش یک ستاره ستاره کشته شده نباید برای تیلور-جوی که کار خود را با بازی در فیلم هایی مانند ساحره و M. Night Shyamalan’s شکاف. در حال حاضر ، از عملکرد برنده جایزه گلدن گلوب خود در گمبیت ملکه، این بازیگر در حال بازگشت به ژانری است که در ابتدا او را به صنعت فیلم سوق داد.

مقالات جدید خواندنی  در "Sanctum Unmasked"، کارلی اسکیورتینو با باشگاه جنسی مخفی روبرو می شود